готов кухненски модул намален - от къде

  • 1 460
  • 14
Мой колега ми каза, че в някаква брошурка е гледал готов кухненски модул, около 2мдължина. Включвал е горен и долен ред шкафчета и мивка. Цената била около 500лв.
Някой да е виждал къде има такива и горе долу какви цени са? Аз съм мяркала в комо, но въобще не обърнах внимание на цената. Очаквам Вашите мнения и отзиви.
Виж целия пост
# 1
Аз гледах такъв модул в мебели Арон, но бяха намалени послучай новогодишните празници. Но все пак може да проверите( аз го гледах в магазина им на Околовръстното) - може пък промоцията да е до края на януари ( не обърнах точно внимание на срока на промоцията). Иначе беше много хубав модула. 
Виж целия пост
# 2


ей сега ги изнамерихме с моя колега. Каза, че за тези става на въпрос.
Значи добре казваш, че изглеждат? Дано механизмите са добри

Обадих се и ми казаха, че промоцията продължава до края на януари
А имате ли представа каква цена ще излезе кухня с тези размери от друго място?
Цялото ми главоблъскане е, че въпросната кухня ми трябва за 2 години и не ми се дават много пари.
Виж целия пост
# 3
В Комо проверете
Виж целия пост
# 4
ами гледала съм по другите магазини - кухни с такава големина са около 600-800 лв и обикновено се продават без мивките ( които също са около 100-150 лв). Гледала съм модули в Практикер и Бриколаг, но за да сглобиш един цял модул излизаха около 1000 ле.  Така, че според мен тази е доста изгодна. Разбира се, провери и в други магазини, за да си сигурна. Peace
Виж целия пост
# 5
Кухня от Арон не бих си купила,особено от тези евтините Naughty
Виж целия пост
# 6
Кухня от Арон не бих си купила,особено от тези евтините Naughty
и аз се притеснявам. За това разпитвам
Виж целия пост
# 7
Кухня от Арон не бих си купила,особено от тези евтините Naughty

Защо? newsm78 Има ли някакъв проблем? Питам, защото не съм купувала оттам мебели, но съм виждала  хубави неща. Та затова, ако може да споделите  какви са ви притесненията относно Арон, ще съм ви много благодарна.  bouquet
Виж целия пост
# 8
не  знам дали има проблем. Аз изхождам , че евтиното не е качествено
Може и да бъркам
Виж целия пост
# 9
има много рекламации на евтините кухни.Много са афиф
Виж целия пост
# 10
има много рекламации на евтините кухни.Много са афиф

Това само за евтините кухни на Арон ли става въпрос или по принцип ( на всяка друга фирма)? Защото аз останах с впечатлението, че с  мебелите  точно на Арон има някакви проблеми. newsm78
Виж целия пост
# 11
конкретно за мебелите на Арон говоря.Не само за кухните и за спалните и гардеробите
Виж целия пост
# 12
Тези показаните на брошурата от Айко ли са ?
Виж целия пост
# 13
Тези показаните на брошурата от Айко ли са ?
Арон са
Виж целия пост
# 14
в метро и практикер има за х 350. не са най-прекрасното качество, но за временна употреба /сиреч 1--3 години/ стават. купихме такъв модул за апартамент на близки, който се отдава пд наем.визията е добра, цената  - ниска и за наематели е о.к.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия