От екрана сърчице намигна днес на мама!

  • 2 586
  • 56
Ами това е. Дойде и моят ред да се похваля - днес видяхме сърдечната дейност на моето бъдещо второ дете.
По Коледа наистина стават чудеса!Разбрах още седмица преди Коледа, но нали знаете - "Страх лозе пази", затова изчаках всичко да е сигурно,  преди да съобщя.
Благодаря на всички ви за моралната подкрепа в дългите месеци на очакване Hug!
Сега най-много от всичко искам да видя подобни теми от Леа, Дара, Силвър, Блак Р, Голди, Дидиди и всички други момичета. Стискам им много силно палци!
Виж целия пост
# 1
Честито,мила!Аз също се убедих,че на Коледа стават чудеса.Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и най-сладкото и здраво бебе на финала.
Виж целия пост
# 2
Мариетке, да ти е честито сърчицето, да ти е честита радостта и все щастие да те заобикаля.

  bouquet
Виж целия пост
# 3
Честито! Лека и безпроблемна бременност!
Виж целия пост
# 4
Мариета да ти е честита радостта и дано занапред в живота ти да има повече красиви чудеса като това. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 5
Мариетка, ако знаеш откога очаквам да чуя тази прекрасна новина, миличка Heart Eyes Laughing!
Желая ти от сърце най - красивата бременност и най - щастливото бебче! Heart Eyes
Специално за теб Heart Eyes Laughing
Виж целия пост
# 6
Айде започва бейби бум Grinning
Много приятно ме зарадва темичката ти, Мариетка, поздравления и всичко най най през бременността Hug
Виж целия пост
# 7
поздравления и лека бременност  bouquet
наистина много хубава новина определено добре започва годината Mr. Green  bouquet
Виж целия пост
# 8
Добре, че съм седнала  Crazy

Браво, браво  Hug Много ти се радвам  Hug Ама какви бяха тия приказки преди Коледа, че пак ти се разминало  Thinking

Пожелавам ти леко и спокойно бременеене и едно сладко момиченце  Grinning
Виж целия пост
# 9
Поздравления   bouquet   bouquet   bouquet
Безпроблемна бременост и много, много щастие!
Виж целия пост
# 10
Честито!!! smile3525 Така се чудих къде се загуби и силно се надявах да е точно за това  smile3521. Лека и безпроблемна бременност и всичко най-хубаво  newsm10. Наистина на Коледа стават чудеса.
Виж целия пост
# 11
Честито Мариетка, страхотна новина! Най-искрено се радвам за теб!
Лека бременност, само хубави неща да ти се случват!
  bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 12
честито и от мен.Лека и безпроблемна и август май ще гушкаш лъвче?
Виж целия пост
# 13
Просълзи ме-много много се радвам за сърчицето. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 14
Мариетка    bouquet  bouquet  bouquet
Искрено се радвам за новото попълнение на Ордена  Hug Лека и безпроблемна бременост и само усмивка да има на лицето ти  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия