Капки против колики

  • 22 955
  • 19
Мами моля ви се кажете, кои капки против колики са най-ефикасни.
Виж целия пост
# 1
Да не те отчайвам, но в доста случаи няма ефикасни капки. Просто докато пробваш капки, чайове-майове, дундуркане и отброяваш дните, хоп, в едни прекрасен ден коликите спират.
При нас най-много помагаше тати да носи на ръце и да люлее Grinning
Много мами казват, че са се справили бързо с помощта на сешоара или затоплена кърпа на коремчето.
Намери твоето решение и успех!
Виж целия пост
# 2
Всичките ги изредихме, а файда нямаше. Носене на ръце му е майката, само дето почти останах без тях вече. Пробвай да го носиш в слинг, ние за жалост не го долюбваме, но другите мами са доволни гледам.
Виж целия пост
# 3
Аз давах Саб Симплекс и като цяло съм доволна от тях. Но при нас коликите, като че ли не бяха особено свирепи.
Виж целия пост
# 4
Почваш от едните,като свършат сменящ и така.На третата опаковка вече коликите бяха спомен при нас.
иначе съм пробвала Сап и Еспумизан, няма разлика според мен.
Виж целия пост
# 5
Еспумизан и Саб имат една и съща съставка - симетикон, така че са сходни като действие. Много помага затопляне на коремчето с топла кърпа или грейка.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви момичета а някой ползвал ли е Babynos?
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Sim
Много помага затопляне на коремчето с топла кърпа или грейка.


Подкрепям, а също и в поза "тигър " да се държи детето- гушваш го върху хоризонтална от лакътя ръка и крачетата и рчичкте му увисват като лапите на тигър на клон.
Виж целия пост
# 8
Аз капки не съм давала ,но при нас коликите като чели не бяха силни .Давала съм само чай на Блевит за колики ,а когато плачеше повече я гушках с коремчето към мен за да го затопля и се оспокояваше.
Виж целия пост
# 9
Ако имаш познати в САЩ помоли ги да ти пратят Simetikon Drops
Ники беше със зверско колики като получих капките се родих.Щом започваше да се гърчи от болка давах дозата и след 5 мин заспиваше.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: karla
Ако имаш познати в САЩ помоли ги да ти пратят Simetikon Drops


Симетикон има и в Европа. На мен ми ги донесоха от Швейцария. Но не се заблуждавайте - те съдържат точно това, което го има ив Саб-симплекса - симетикон, само че производителя е друг. Е, с дозатор са и се дават по-лесно, а и миришат на банан, ама все е тая. Коликите си минават, когато те си решат.
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Anonymous
Благодаря ви момичета а някой ползвал ли е Babynos?
Да ,аз съм ги ползвала и те бяха единствените които ни помогнаха.Пробвай ги!
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Anonymous
Мами моля ви се кажете, кои капки против колики са най-ефикасни.
  ПОСЛЕДНИТЕ!!... Grinning  Wink  /Т.е. когато започнат да отминават коликите - тези капки,които даваш в момента "излиза",че са най-ефикасни!/
Виж целия пост
# 13
До скоро редувахме Саб и Бебинос на всяко хранене. Помагат само при по слабички колики. Ако коликите са сериозни, нищо не помага. Гушкане, гушкане и пак гушкане Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Цитат на: sladka hapka
Цитат на: karla
Ако имаш познати в САЩ помоли ги да ти пратят Simetikon Drops


Симетикон има и в Европа. На мен ми ги донесоха от Швейцария. Но не се заблуждавайте - те съдържат точно това, което го има ив Саб-симплекса - симетикон, само че производителя е друг. Е, с дозатор са и се дават по-лесно, а и миришат на банан, ама все е тая. Коликите си минават, когато те си решат.

само че тези облекчават коликите а саб не
наште миришеха на ягода
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия