28 одз или 56 одз в Младост - ОТЗИВИ ЗА ТЕЗИ ДЕТСКИ ЗАВЕДЕНИЯ

  • 3 221
  • 10
Здравейте мили Мами,

Записала съм малката в 2-те ясли и както изглежда и на 2-те места ще я приемат.И сега съм подложена пред една дилема на кое место да я запиша. Ако има някой с някакви впечатления моля да ми пишете.  Wink
Виж целия пост
# 1
28 -имам добри впечатления и от яслата и от градината /не че имам база за сравнение/. Моят съвет е която ти е по - близо - тази избери.
Виж целия пост
# 2
Каде се намира 28 одз ? Аз подадох в 56 но ми казаха че шанса не е голям и искам да подам на още едно място.
Виж целия пост
# 3
Младост 2, след Макдоналдс първата пряка в ляво и по улицата. Не го обясних добре ама между 223, 224 и 225 блок в карето.
Виж целия пост
# 4
Много благодаря Акулска стръв  bouquet
Виж целия пост
# 5
ние сме от 3 дни  в 28 -яслата и засега съм много доволна newsm10
Виж целия пост
# 6
Ами, аз също подадох молба в 56 ОДЗ за яслата, за съжаление нямам никаква информация за това как се грижат за децата, но ще следя темата ти за отзивите на други майки.

Виж целия пост
# 7
Аз гласувам с две ръце за 28 ОДЗ!!!
Виж целия пост
# 8
28 ОДЗ
Виж целия пост
# 9
28, или Ян Бибиян е много хубава обаче и много деца чакат за там. Наистина ли са ти казали , jani, че ще ти приемат детето? Защото на мен нищо не ми обещаха.
Виж целия пост
# 10
АЗ Я ЗАПИСАХ НОЕМВРИ МЕСЕЦ 2006 И МИ КАЗАХА, ЧЕ ЗА СЕПТЕМВРИ 2007 МОЖЕ БИ ЩЕ СТАНЕ. ДУМИТЕ И БЯХА ДА ОТЛЕЖИ МАЛКО..... И ЗАТОВА АЗ НА ТОВА РАЗЧИТАМ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия