Избор на детска градина- помогнете

  • 429
  • 1
Здравейте приятели. За първи път пиша в този форум, но със сигурност няма да е последен, тъй като много въпроси ме вълнуват.
Но сега на болната тема за детската градина. Изчетох доста неща и съм много объркана. Имам две момиченца - малката е на 7 месеца и покрай нея ще съм си още вкъщи поне докато навърши годинка, но каката ми е проблема. Тя е родена 2005 та година. През февруари ще навърши 2 годинки и ми се ще от септември месец да я дам пробно на детска градина. Предполагам, че сега трябва да подам молба в някоя градина, но нямам никаква представа каква е процедурата. За мен ще е удобно детската градина да е в квартал Красна поляна. Моля ви ако имате отзиви за добра детска градина в този район, да споделите своите впечатления. Също моля за съвет как да процедирам със записването, какви документи се подават и кога трябва да се подадат - чух че трябвало да е в годината, в която детето навършва 3 годинки. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Ако искаш дъщеря ти да тръгне този Септември, то тя ще е на години за ясла. Трябва да отидеш днес, утре и да подадеш документи. Дано не си позакъсняла. Ако искаш да тръгне направо на градина то документи трябва да подадеш в първите дни на Януари догодина и от Септември 2008 детето ще тръгне в първа група на избраната градина.
А за градините в Красна поляна има теми, пусни търсачка или провери в закованата тема.
Успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия