Колко пъти на ден го храните и през колко часа?

  • 1 140
  • 29
Здравейте мили мами!Искам да ви попитам колко пъти и през колко часа и колко грама хранихте вашия бебок.Сега сме на месец и половина.Благодаря предварително за отговорите. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ние вече сме на 3м. и отскоро се храним 5 пъти на ден през около 3,5 часа.Но вие трябва да се храните 6 пъти все още - през 3 часа.
Виж целия пост
# 2
  Дъщеря ми е на месец и 10 дни,и се храни 6-7 пъти на ден-през 3,3.5 часа,понякога и през 4  Crazy
Виж целия пост
# 3
ние се храним по 6 пъти през 3 часа - 120гр
Виж целия пост
# 4
Докато кърмех-хранех на поискване.
От деветия месец-на четири часа.
Виж целия пост
# 5
Току що писах в същата тема, повтаря се  Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
няма  newsm78 идея някаде 7-8 пъти , но се кърмим и това обърква нещата  Joy
Виж целия пост
# 7
моята  дъщеричка  е  почти  на  8м, педиатърката ми  каза да  се  храним  все  още  на  3ч,но когато  се  опитам  да  я  нахраня  на  3ч  тя  не е гладна  затова  се   храним на 4ч, но вие сте  малки  и  триябва да  се  храните  на  3ч 
Виж целия пост
# 8
На 7 месеца яде 4 пъти на ден пез 4 часа по около 200 гр,а когато беше на месец и половина-6 пъти през 3 часа по 100-120 мл Peace
Виж целия пост
# 9
Яде около 5-6 пъти сега, акато беше
на месец през 3ч 6-7 пъти
Виж целия пост
# 10
През 2 ,3 часа огладнява,вечер се събужда за ядене само веднъж.
Виж целия пост
# 11
Ядем 5 пъти на ден!Последно ядене не по - късно от 22,00ч.!
Виж целия пост
# 12
ние се храним по 6 пъти през 3 часа - 120гр
през ноща се буди,но с водичка трика става иначе ще станът 7 на брой
Виж целия пост
# 13
Храним се през 3 часа с нощна пауза от 12ч. до 6-7ч. Изяжда по 140гр. адаптирано мляко
Виж целия пост
# 14
Храним се през 3 часа с нощна пауза от 12ч. до 6-7ч. Изяжда по 140гр. адаптирано мляко
Ухааа,ама той направо си е рекордьор!Аз си мислех,че Дарин яде много - по 160гр. АМ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия