При вас как е цикъла след раждането?

  • 1 306
  • 22
от както съм родила месечния ми цикал е много променен. преди изобщо не ме болеше като ми идваше и ми течеше по 5,6 дни, а сега ме боли адски и ми продължава само 3,4дни. при вас има ли промяна и каква е тя
Виж целия пост
# 1
При мен промяна не настъпи,но е нормално да се промени цикъла.Въпреки това те съветвам да се консултираш с гинеколог Peace
Виж целия пост
# 2
При мен промяната е в продължителността. Сега е по-дълго време и по-обилно, но болки нямах и преди и сега нямам.
Виж целия пост
# 3
Преди да родя цикълът ми беше много болезнен особено през първите дни,а сега изобщо не усещам кога ми идва-нито ме боли,нито е продължителен Peace
Виж целия пост
# 4
При мен незнам защо така се получава, но през цикъл ме боли. Иначе и моя е станал много оскъден откакто родих Simple Smile, но не се притеснявам, не виждам нещо смущаващо в цялата работа  Peace
Виж целия пост
# 5
 newsm74Болки нямах и преди и сега нямам
Виж целия пост
# 6
По-обилно, по-дълго и по-болезнено...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
При мен няма промяна, но е нормално да се промени цикъла-не е нищо тревожно.
Виж целия пост
# 8
При мен промяната е в продължителността. Сега е по-дълго време и по-обилно, но болки нямах и преди и сега нямам.
Абсолютно същото е и при мен! Tired
Виж целия пост
# 9
При мен се промени ,но в положителна насока - спряха ужасните болки.Само понякога се случва да ме боли.
Виж целия пост
# 10
При мен стана обратно-не ме боли но е по-продължителен.
Виж целия пост
# 11
Стана ми по-оскъден иначе като болки и продължителност същото. Да видим след второто раждане как ще е  Thinking
Виж целия пост
# 12
Да,имам промяна.Преди ме болеше преди да ми дойде и 1-2 дни след това,а сега не.За дните - все са си същите.Стана и по-точен-точно през 28 дни,а преди беше по-нередовен.
Виж целия пост
# 13
Имам промяна в продължителността на цикъла. Не се притеснявай-след раждане е нормално да не е като преди .
Виж целия пост
# 14
Преди ме болеше няколко дни преди да ми дойде и първите дни, като ми дойде. Сега изобщо не ме боли, иначе продължителността и точноста са си същите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия