Пак за Шейново...

  • 538
  • 4
Здравейте,Мами! Ще ви бъда много благодарна, ако някоя от вас е раждала при д-р Чалманов и сподели информация. Аз май ще раждам при него след месец /Не съм решила още нормално или секцио/.
Виж целия пост
# 1
Моя приятелка е раждала при него и беше във възторг. До последно щеше да е секцио, но д-ра я посъветвал да роди нормално - по негова преценка не е било нужно да я реже. Дано и при теб всичко е ок. Прегръдка на коремчето и успех!
 Hug
Виж целия пост
# 2
А може ли да споделите за условията в Шейново??? преди 6 години не бяха особено добри, една тоалетна на етажа и ръчен душ на мивката, сега пак ли е така?? бебетата отделно ли ги държат? и ако не се ражда при предварително избран доктор /т.е. без да се плаща/, отнасят ли се добре към бременните?? чудя се дали пак да ходя там да си раждам или да търся друго място?
Виж целия пост
# 3
А може ли да споделите за условията в Шейново??? преди 6 години не бяха особено добри, една тоалетна на етажа и ръчен душ на мивката, сега пак ли е така?? бебетата отделно ли ги държат? и ако не се ражда при предварително избран доктор /т.е. без да се плаща/, отнасят ли се добре към бременните?? чудя се дали пак да ходя там да си раждам или да търся друго място?
Да, една е тоалетната на етажа и е ръчен душа на мивката. Бебетата ги държат отделно, на друг етаж. Отнасят се много добре. Аз родих там, без предв. заплащане и останах много доволна от обслужващия персонал.
Виж целия пост
# 4
И аз съм много доволна. Много са внимателни, а и след ремонта е доста добре и значително по-чисто. На нашия етаж имаше истински душ. Тоалетната наистина е една, но не смятам че е фатално. Така че я препоръчвам. Това, че бебетата са отделно, според мен е добре, защото имаш 3 дни за истинска почивка и наспиване, от които наистина имаш нужда. Успех и леко раждане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия