Възможно ли е съсед отгоре да ни краде вода?

  • 11 508
  • 25
Ами чувам аз от доста време в банята/ тоалетна шум от пускане на вода като от казанче под налягане, много близо ми звучи и тази сутрин пак- като погледнах водомера на студената вода- върти! Аз нищо не съм пускала, просто шумът и въртенето съвпадат. Отгоре живее ВиК спец, преди пет години, като се нанесохме, той се похвали, че цялата ВиК система сменил, прекарал нови тръби на най-невероятни места... И това , ако е пет години ooooh!Посъветвайте ме, дайте тел. на някой много вещ ВиК, ако го хващаме, да е сигурно, първо с адвокат ли да говоря, свидетели ли да търся? ooooh!
Виж целия пост
# 1
Честно казано, струва ми се малко вероятно.
За да ползва от вашата студена вода, трябва да се е включил някъде в тръбите ви след водомера. Това значи да прекара тръба във вашата стена.В апартаментите в които аз съм живяла тръбите с чиста вода са били разположени горе долу на нивото на чешмите и само за казанчето за тоалетната тръбата се качва по-нависоко, но тя е била винаги извън стената и се вижда. Едва ли и при вас е толкова различно. Та мисълта ми е, че едва ли някой ще пробие почти половината ти стена без да го усетиш (или предишния собственик на апартамента).
Все пак щом той е специалист може и да е измислил някакъв начин.
За съжаление не мога да ти помогна с координати на ВиК специалист, но дори и да намериш такъв се съмнявам, че ако не ти е много близък, ще ти каже каква е системата.
Гарван, гарвану око не вади.
Виж целия пост
# 2
Че той достъп до вашия апатрамент имал ли е ? Пълен абсурд е това, което казваш. Трябва да е взел от вашите тръби- е помисли логично как ще стане? Освен ако не ви е правил той инсталацията, когато ви е нямало в къщи, И освен това каква му е файдата да краде от вас. Има си разни начини за спиране и връщане на водомера назад. Едва ли от вас ще взема щом е спец по ВИК.
Виж целия пост
# 3
Че той достъп до вашия апатрамент имал ли е ?
Свободен, във всеки момент от строенето на блока. Ние сме в нов блок и в началото всеки си ходеше нагоре-надолу  и си оправяше каквото иска, докато се нанесе. Техническият ръководител на обекта беше мнооого ларж. Е, просто ще бъде супер прецедент #Crazy, благодаря ви за мненията, ще напиша непременно за развръзката.
Виж целия пост
# 4
Щом е така- проверете как стоят нещата. Много вода ли плащате ?  Ама то като е зазидано всичко може би трудно ще се докаже. Пък ако се докаже- има да къртите. Ох, не ти завиждам, ама не се оставяйте.
Виж целия пост
# 5
Защо не пробваш да спреш водата точно в един такъв момент, в който чуваш да пълни?  newsm78 Трябва малко дебнене, но за целта мисля, че си заслужава...  Peace
Виж целия пост
# 6
Защо не пробваш да спреш водата точно в един такъв момент, в който чуваш да пълни?  newsm78 Трябва малко дебнене, но за целта мисля, че си заслужава...  Peace
Да бе, верно, що не пробваш? Peace
Виж целия пост
# 7
Защо не пробваш да спреш водата точно в един такъв момент, в който чуваш да пълни?  newsm78 Трябва малко дебнене, но за целта мисля, че си заслужава...  Peace
Много си умна! Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Защо не пробваш да спреш водата точно в един такъв момент, в който чуваш да пълни?  newsm78 Трябва малко дебнене, но за целта мисля, че си заслужава...  Peace
Много си умна! Heart Eyes

  bowuu  Oх, засрами ме  Embarassed  hahaha

Но ще следя темата, любопитно ми е какво ще се окаже накрая. Представям си той отгоре пуска водата, ти от долу я спираш, за момент тишина, и после се чува шум от вода от апартамента на съседа ти в посока нагоре  #Crazy Joy
Виж целия пост
# 9
Хе-хе, май ще стане забавно за съседа....... Party
Виж целия пост
# 10
какво стана със съседа,има ли развитие?
Виж целия пост
# 11
Svetlili  , пиши какво стана.И на мен ми е много любопитно!
 
Виж целия пост
# 12
Ами, дебнем се, но те почти не живеят отгоре, имат си друг апартамент наблизо и повече стоят там. Ще напиша непременно!
Виж целия пост
# 13
Ето това ми е било много интересно винаги-как може да има толкова нагли хора!
Svetlili,да пишеш непременно какво е станало.Успех!
Виж целия пост
# 14
Е това направо ме оцъкли Shocked! Какъв нагляр и непукист трябва да си, за да направиш нещо подобно? Тц, тц, ще чакам с нетърпение развитие по темата, много ми стана интересно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия