iskam pak da karmq

  • 404
  • 5
zdraveite!iskam da spodelq za moq problem.
nie sme na 2 meseca.predi 2sedmici se razbolq Simona i minahme na antibiotik,be6e i sas zapu6eno nosle.sprq da su4e ot mene.zagubi i apetit.po4nah da q hranq s NAN1 i taka tq ve4e ne iska da su4e ot mene.ina4e imam karma t.e. imah sega dosta mi e namalqla.izcejdam se,piq 4ai za karma4ki,no ne pomaga.neznam kakvo da pravq.iska mi se da q karmq
Виж целия пост
# 1
Предлагай често гърдата и не се отказвай!Рано или късно ще засуче. Ако искаш първо поизцеждай малко, за да настъпи притока на кърма по - бързо и да не се отегчава бебето да дърпа, а нищо да не се излива в устичката. Но ако си упорита ще успеете и ти и бебето!
Аз бях прибягнала до доста крайна мярка. Спрях млякото от шише и давах само гърда. След 6 часа рев сина ми реши, че все пак е гладен и може да се жертва да суче.


Успех!
Виж целия пост
# 2
Винаги първо я слагай да пробва да суче на гърдата. Поне по 5 мин на всяка гърда, ако не се отказва до когато тя иска.
А също можеш да пробваш да се цедиш с помпа или на ръка, така ще помогнеш да ти се увеличи кърмата и като предложиш на бебката ще има повече.
Аз също приложих на моята голямата такива крути мерки като Мимито, но трябват по-силни нерви за да издържиш на ината и да не предложиш шишето.
Виж целия пост
# 3
Здравей отново,
В съседната тема, майка със същия проблем успя да излъже бебока със силиконови зърна!
Може би си струва да опиташ?
Желая ти успех!
Виж целия пост
# 4
И според мен шишето е добре да се махне от раз, както и всякакви биберони. Ако съвсем не иска да засуче храни детето с лъжичка, спринцовка, чаша (обикнвена или с накрайник), само не и с биберон. Бебетата лесно свикват на шишетата, тъй като им коства далеч по малко усилия, но ако си упорита ще успееш да върнеш детето към гърдата, изцяло.
Прилагай и компресия на гърдата, много ще ти помогне!
Виж целия пост
# 5
Аз се изцеждам през 2 часа,защото отказва да суче през деня и така събидам кърма за храненията.Вечер обаче си суче на заспало.При теб вечер суче ли?Пробвай да я кърмиш като е сънена,при мен имаше ефект за около месец.Както са ти казали момичетата предлагай първо гърдата ,аз все още се опитвам да си върна дневното кърмене и давам на заспало и през деня.Цеди се по-често да се стимулира лактацията Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия