Искам да даря дрехи за по- големи деца- тийнейджъри

  • 971
  • 13
Мами, моя приятелка си разчиства гардероба и иска да дари дрешки в дом за по- големи дечица. Кажете ми, моля координати на такъв, близо до София  Peace
Виж целия пост
# 1
Мами, моя приятелка си разчиства гардероба и иска да дари дрешки в дом за по- големи дечица. Кажете ми, моля координати на такъв, близо до София  Peace

за колко  големи деца, до 7 години е дом 7, или пиши на lavender  във вторник ще ходят до Доганово там са по големи деца
Виж целия пост
# 2
Мами, моя приятелка си разчиства гардероба и иска да дари дрешки в дом за по- големи дечица. Кажете ми, моля координати на такъв, близо до София  Peace

за колко  големи деца, до 7 години е дом 7, или пиши на lavender  във вторник ще ходят до Доганово там са по големи деца

Rumi,v Доганово са добре с  дрехите в момента,не е спешно за там.........

Миленка,къде в Сф  си?
Виж целия пост
# 3
В Лозенец , долна част  Peace
Дрехите са за по- големи деца- тийнейджъри.
Виж целия пост
# 4
В Лозенец , долна част  Peace
Дрехите са за по- големи деца- тийнейджъри.

ок,с кола ли си?Имаме гараж ,които ползваме като склад на Сим.шосе,можеш там да ги оставиш Hug
Виж целия пост
# 5
lavender , с кола съм . Напишими, моля те, къде точно е склада  и кога е удобно да мина да ги оставя там. Не ми представлява никаква трудност     Peace                                                                                                                                                                                           
Виж целия пост
# 6
mylenka , искам да те помоля да вземеш и един чувал от нас
Аз живея зад хотел Хемус , мога да го домъкна до Сити центъра
Дано да нямаш нищо против

О, и една лятна количка имам 
Виж целия пост
# 7
И аз имам един събран кашон с мои дрехи. Живея в Редута и би било чудесно ако някой има възможност да го вземе за благотворителни цели. Всичко е изпрано и изгладено - готово за контенето на млади госпожички. Аз бих препоръчала да бъдат дадени на момичета напуснали вече домовете.
Виж целия пост
# 8
И аз имам един събран кашон с мои дрехи. Живея в Редута и би било чудесно ако някой има възможност да го вземе за благотворителни цели. Всичко е изпрано и изгладено - готово за контенето на млади госпожички. Аз бих препоръчала да бъдат дадени на момичета напуснали вече домовете.

не знам има ли момичета близо до теб newsm78, ако не мога аз да мина но ще е другата седмица най рано, тази имам ходене до Дружба
Виж целия пост
# 9
И аз имам дрешки за 7-14г. може би.Мога да ги докарам навсякъде.Само кажете къде?
Виж целия пост
# 10

Относно дрешките  от Редута. Мога  да ги докарам и до Мария Луиза , близо до Халите- ако ти е по-удобно. Там работя и обикновено съм до обяд понеделник, сряда и петък. Писах и на лични
Виж целия пост
# 11
Миленка, дали има дрехи за момче? Вчера ходих при една майка от Люлин, за която четох в една тема тук, да оставя дрешки за две 8 мес. близначета, но тя има и 14 год. син, за когото нямам нищо. Четох, че се с кола - дали ще ти е удобно да и занесеш нещо, жената с 180 лв гледа три деца, много е тъжно. Адресът е:
Люлин 5, бл. 522, вх. Б, ет.6, ап.55
Милена Ангелова 0888/174-875
Виж целия пост
# 12
ШоколаДка Овне е ходила при майката, нека да види колко е високо момчето и ако има в склада дрешки за него ще му занесем, поне е близо там Hug
Виж целия пост
# 13
Приготвила съм дрехи за момчето о т Люлин. С Овне се разбрахме да отидем през седмицата и да ги занесем.Ако не чу станат ще пишем какъв точно размер носи и ще видим какво друго можем да намерим за него. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия