играчки на джордани откъде ?

  • 730
  • 7
Спешно трябва да купя подарък за бебе на 6 месеца. Мислех си за някаква играчка на джордани, но поради липсата на време ми се иска да намеря магазин или склад , в който има богат избор от играчките им. Някой да знае нещо такова?
Виж целия пост
# 1
в он-лайн магазините няма ли-мисля в Пакостник съм виждала Peace
Виж целия пост
# 2
Спешно трябва да купя подарък за бебе на 6 месеца. Мислех си за някаква играчка на джордани, но поради липсата на време ми се иска да намеря магазин или склад , в който има богат избор от играчките им. Някой да знае нещо такова?
като е спе6но едва ли има време за покупка по нета  Tired
Виж целия пост
# 3
Щом ги има в онлайн магазина на Пакостник - отиди до Овча Купел и си избери на място.
Аз съм ги виждала във всеки детски магазин, в който съм влизала. Например точно срещу полицейското управление, близко до Хемус, имаше много от тяхните играчки.
Но ако не ти е много далеч Пакостник - отиди там.
Виж целия пост
# 4
като е спе6но едва ли има време за покупка по нета  Tired

защо да няма!? аз живея на 170 км.от София и поръчка от Пакостник идва за 2 дни!
Виж целия пост
# 5
ами зависи тогава какво разбираш под спешно, за мен значи, че и трябва за днес или утре  Tired
Виж целия пост
# 6
Игра4ки на Джордани има в маг.КОмсед) до Билата на Т.Кабле6ков.Работят и в неделя Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета   bouquet ! Купих въртящата се балерина мишка-принцеса и една плюшена крава, която свири като я тупне бебето. Също и силиконова четка за първите зъбки и една сладурска блузка. Намерих балерината принцеса мишка само в магазин "Бебе" (не съм много сигурна за името на магазина) в Дианабат до поликлиниката. Утре сутрин сладурката ми племеница Ива ще си получи подаръка за първия имен ден! Покрай коледа забравих, че си имаме именниче.. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия