ДА ПОМОГНЕМ НА БЪЛГАРСКИТЕ СЕСТРИ В ЛИБИЯ

  • 517
  • 6
Мили български майки нека да направим нещо за да помогнем на медиците в Либия.След вторите смъртни присъди се разбуниха много от гласовете на обикновенния българин,носим лентички или протестираме пред посолството на либия но да направим още нещо.Защото тези сестри са майки и дъщери и са осъдени несправедливо на смърт.Ако желаете всяка от нас да напише нещо за подкрепа и кураж и да изпратим тази подписка на БТВ .Може да не е нещо особенно но колкото повече се говори по този проблем толкова по добре.Ние всички съчувстваме на тези дечица и мислим за тях ,но трябва да се реши самия проблем а не да се съди този който няма никаква вина за това.

Подкрепете българските медици в Либия.

ако не се хареса темата нека някой от модераторите да я изтрие


ПРОСТО НАПИШЕТЕ НЕЩО ЗА ПОДКРЕПА
Виж целия пост
# 1
Извинявай, не искам да подценя загрижеността и болката ти, всички ние ги изпитваме също. Но какво ще помогне на медиците ни, ако изпратим подписката си до БТВ?  newsm78 Кадафи може би ще се засрами и ще ги пусне? Разбирам да е до някоя световна агенция, но до БТВ??? И до всички наши телевизии да я изпратим, все тая. Мисля, че журналистите в тях обръщат достатъчно внимание на проблема. Но от тях не зависи нищо! Както и от нас. Не сме ние хората, които ще решим този политически процес, за съжаление... 
Виж целия пост
# 2
и аз мисля, че ще е глас в пустиня
Виж целия пост
# 3
може би защото всички мислим така и смятаме че това не е наш проблем много неща не се променят.всеки глас е важен и всяко мнение.ако няма полза няма и вреда но знаеш че нищо си направил и си казал какво мислиш.така мисля аз но не задължавам никой да споделя мнението ми.
Виж целия пост
# 4
Нищо против да кажем, каквото мислим, но защо на БТВ? 
Направи подписка и я изпрати до някоя международна агенция, до Кадафи, до самите сестри в крайна сметка - поне да разберат, че някой мисли за тях.  Peace
Виж целия пост
# 5
да, единственото смислено нещо е да се направи някакво писмо до сестрите , за да имат кураж
иначе няма никакъв смисъл , Кадафи сега 20 години ще се прави на интересен , ще прави аналогии  с  атентата над Локърби и ще си вика :  " А сега  паднахте ли ми вие в ръчичките , а ? "

Виж целия пост
# 6
да, единственото смислено нещо е да се направи някакво писмо до сестрите , за да имат кураж
кураж ще им дадат адекватни действия от страна на държавни институции и органи, нещо, което действително би им помогнало, не просто празнодумие
думите на утеха се подразбират
и въпросните действия са на междуправителствено ниво, не междуфорумско.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия