за космите които растат подкожно?

  • 11 678
  • 73
как се справяте с този проблем?И при кола маска и с епилатор космите на краката ми винаги растат на вътре-единствено като ги бръсна е малко по добре,но не ми харесва особено този метод....има ли някакъв крем или....и аз не знам....
Виж целия пост
# 1
Е как така?!Не един,не два косъма,а по принцип на вътре си растат,така ли?
На мен преди време ми беше излезнал обратен косъм на интимните части.Последва цепене при хирург и забравих за бръсначките.Под мишницата ми е излизал и пак по същия начин-цепене и никакъв бръснач повече.От него ми се обръщаха космите.Ама при тебе май не е точно така.
 Thinking
Виж целия пост
# 2
e ne vseki,no vseki treti....i s iglichka si igraq da gi vadq.....no s brysnacha dosta po rqdko se poluchava
Виж целия пост
# 3
има препарат за такъв проблем,но не съм пробвала и немога да дам мнение.о/о16лв  е цената,но опаковката е малка
Виж целия пост
# 4
Оф, това много кофти, имам го този проблем на краката. Според мен това се получава при единици хора, но незнам на какво се дължи. Пробвала съм с бръснене, епилатор и кола маска и при трите винаги някой косъм тръгва навътре и оставя едно тъмно петънце. Казват, че при бръснене се изостряли и пробиват по-лесно, но при мен не действа  Tired. Правя си редовно пилинг на краката, къде с трици, къде с ексфолиант и все тая, без ефект. А, познавам мацки, които каквото и да направят нямат ни петънце, ни нищо - идеално чисти крака. Така, че си мисля, че е до кожа. Ще следя темата с интерес  Peace
Виж целия пост
# 5
При мен се получава на триъгълника само . Чак ми се получава нещо като цирей ама аз пак ходя на кола маска
Виж целия пост
# 6
...Ще следя темата с интерес  Peace
И аз имам същия проблем, но решение не съм намерила (за сега е само игличката,...иии така).
Виж целия пост
# 7
И при мен се получават подкожни косъмчета  Tired Единственото решение за мен е да редувам епилатора с крем Вийт  Peace друг начин не знам...
Виж целия пост
# 8
Оф, това много кофти, имам го този проблем на краката. Според мен това се получава при единици хора, но незнам на какво се дължи. Пробвала съм с бръснене, епилатор и кола маска и при трите винаги някой косъм тръгва навътре и оставя едно тъмно петънце. Казват, че при бръснене се изостряли и пробиват по-лесно, но при мен не действа  Tired. Правя си редовно пилинг на краката, къде с трици, къде с ексфолиант и все тая, без ефект. А, познавам мацки, които каквото и да направят нямат ни петънце, ни нищо - идеално чисти крака. Така, че си мисля, че е до кожа. Ще следя темата с интерес  Peace
И аз го има този проблем и е наистина до кожа. Има един крем на LED, казва се Kerapil. Предназначен е точно за такива случаи. Ефектът не е особено ясен, но все пак е нещо. Козметичката ми е казвала, че смес от йод и ниско-процентен спирт помага. За съжаление не си спомням съотношението. Маже се всяка вечер. Сложното е, че кожата пожълтява. Аз лично не съм пробвала, но резултатите били добри! Peace
Виж целия пост
# 9
Оф, това много кофти, имам го този проблем на краката. Според мен това се получава при единици хора, но незнам на какво се дължи. Пробвала съм с бръснене, епилатор и кола маска и при трите винаги някой косъм тръгва навътре и оставя едно тъмно петънце. Казват, че при бръснене се изостряли и пробиват по-лесно, но при мен не действа  Tired. Правя си редовно пилинг на краката, къде с трици, къде с ексфолиант и все тая, без ефект. Ще следя темата с интерес  Peace
И аз съм така. Ни бръснене, ни епилатор, ни кола маска помагат.  Sad
Виж целия пост
# 10
При мен се получава на триъгълника само . Чак ми се получава нещо като цирей ама аз пак ходя на кола маска

Същото. Tired
Виж целия пост
# 11
И при мен така -получими се от епилатор първо 1 после 2 та чак почти всички косми ми се врастват.Имаше такава тема преди време и там бяха казали за крем ,който помагал Тент скин 200мл-към 50лв,та мисля да си го поръчам да видим.Съмнявам се ,че ще ми помогне щото мойто е направо гадно от скоро не ги чопля с игличка и поне не ми се разраняват.А това почна преди 6 год. първо ми ставаха едни подкожни топчета загноясало сега поне не ми се възпаляват ,но белезите са гадни затова не нося лятото поли и къси неща  Tired
Виж целия пост
# 12
И аз чух за това Тент скин, но отзивите не бяха много хубави. newsm78 А 50 лв на вятъра не ми се хвърлят. Tired
Виж целия пост
# 13

tracli , дай повече инфо за това, ако можеш, в аптека ли да го търся този крем на ЛЕД или в козметичен магазин. А, това с йода ???. Бих пробвала и този Тент скин, но като няма добри отзиви няма смисъл да се набутвам. Може би тези петна с лазер ще се махнат, но косъмчетата няма как да спат да никнат навътре....Ужаст ви казвам  #Crazy
Виж целия пост
# 14
Този крем на LED го има в апеките от веригата "Фармахит", наистина е ефикасен  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия