За лентичките в подкрепа на медиците ни

  • 3 174
  • 93
Носите ли такава лентичка?
Защо и какво постигате?
Кара ли ви да се чувствате по-българи?



ПС: Как да създам анкета?
Виж целия пост
# 1
 Rolling Eyes аз не нося, но не мога да обесня защо.

Виж целия пост
# 2
Гривничка бих носила ако беше, тая лента не...
Виж целия пост
# 3
Нося.
Повече българка от това, което съм, не мога да се чувствам.
Показвам, че ми пука.

И че дори и малките неща имат смисъл..
Виж целия пост
# 4
А аз така и не видях никъде да се раздават, но бих носила, да. Обаче и по улиците не виждам много хора да носят. За 3 дни съм срещнала 3-4 само.
Виж целия пост
# 5
Раздават ги в някои хотели и на др. места.
Виж целия пост
# 6
Не нося по простата причина, че нямам, но  мисля, че дори целият народ да сложи такива лентички няма да има кой знае каква файда! Confused
Виж целия пост
# 7
Не нося, защото много рядко излизам. У дома не виждам смисъл. Иначе бих носила, защото ме е грижа за тези хора.
Въпросът с "по-българите" не ми е ясен...

Виж целия пост
# 8
не нося , какъв е смисълът точно ?
дори не ни стиска да напишем " Освободете българските  медиците  " , примерно ,
ами някакви уклончиви послания ,
нещата ще се проточат много време още , години наред .
и ще се решат с политически средства .
Виж целия пост
# 9
Не нося по простата причина, че нямам, но  мисля, че дори целият народ да сложи такива лентички няма да има кой знае каква файда! Confused

Това е въпросът. Мислите ли, че на някой му пука? Ще промените ли нещо? Това патриотизъм ли е, протест срещу несправедливостта или просто показност?
Виж целия пост
# 10
Не нося и не мисля, че трябва да го правя.
Сигурно съм по-голям патриот от много хора, които са се заболи с тях.
Виж целия пост
# 11
имам, опитах да я нося.
изпринтих си я.
доста е голяма и да си призная ми беше
неудобно да я нося - огромна е, аз съм скромен човек,
не обичам да ме оглеждат. интерес не прихвана
тук никой нищо не знае за кампанията ' не сте сами' или поне
аз не съм чула.
жалко, защото мислех, че поне покрай приемането ни
ще кажат ( покажат) 2-3 думи за кампанията.
Виж целия пост
# 12
Не нося, въпреки че имам една.

Не знам как да обясня защо не я нося. Може и жестоко да звучи, но според мен те са "невинни, но несъвсем". И не се чувствам като част от кампанията.

Не нося по простата причина, че нямам, но  мисля, че дори целият народ да сложи такива лентички няма да има кой знае каква файда! Confused

А в тая връзка - това е просто публична кампания, няма какво да се очаква че ще промени нещо или че ще ни забележат баш с това.
Виж целия пост
# 13
Не нося по простата причина, че нямам, но  мисля, че дори целият народ да сложи такива лентички няма да има кой знае каква файда! Confused
newsm10
на същото мнение съм
безсмислени неща не правя - само защото някой друг го прави или от желание за показност - който иска да се сърди сега, това ми е мнението
Виж целия пост
# 14
Какво означава "Не сте сами"?
Носим си ги тези лентички, живеем си живота. Те са част от униформата ни. Работим, после се връщаме вкъщи, където семейството ни ни чака. А медиците къде се вписват в цялата картинка. Нека бъдем реалисти. Те гният по либийските затвори, докато ние се разтягаме на семейния диван. В действителност, колкото и да ги смятаме за невинни, да ги съжаляваме и да ни интересува тяхната съдба, никой не би преживял дори 1/10 от кошмара, който те преживяха, за да ги спасяте / примерно/, колкото и да искате да съпреживеете тяхната мъка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия