книжките на памперс

  • 576
  • 10
от къде да ги взема и как да ги пратя
Виж целия пост
# 1
Не ги ли рздават в родилните домове? Книжката е добра има много полезно инфо Peace
Виж целия пост
# 2
редовно получавам поща от "Памперс". вчера имах отново пратка - книжка+1 памперс  Grinning
Виж целия пост
# 3
а как става тоз "абонамент" Simple Smile
Виж целия пост
# 4
На мен лично ми "взеха" данните още в родилния дом. Получила съм една книжка, като изключим тази, която ми дадоха в болницата. Но ми се струва, че ferdinandova не се интересува от тях, защото пита
Мисля си, че има друго предвид  newsm78
Виж целия пост
# 5
Предполагам, че става въпрос за играта с юиграчките на Фишър Прайз. Би трябвало да ги има в магазините, откъдето си купуваме пампи и др. аксесоари, но аз питах на няколко места и ги няма...
Следя темата, ако някой знае...
Виж целия пост
# 6
Последно ми предлагаха такива в Пикадили в Сити Центъра!
Виж целия пост
# 7
Аз не питам за тез за играчките а за другите- предполагам, че в тях има някаква литература "обучителна" и техни рекламни каталози и продукти или нещо такова...
мен са ме пропуснали в родилния дом, тук се абонирах за някакви e mail и да ми пращат, но по ми е лесно да чета на хартия. Мога да си разпечатвам ако са тез, но пък е много приятно да получаваш писма по пощата Wink  Crazy
Виж целия пост
# 8
от къде да ги взема и как да ги пратя
Дават ти от болницата една и после получаваш на адреса си още.
А за какво изпращане става въпрос newsm78
Виж целия пост
# 9
от къде да ги взема и как да ги пратя
Дават ти от болницата една и после получаваш на адреса си още.
А за какво изпращане става въпрос newsm78

Това е рекламната игра на Фишер Прайс. Дават ти книжка (от магазина или от родилния дом), лепиш мечета от опаковките Памперс и за 6, 12 или 18 мечета получаваш различна играчка. Лепят се в специалната книжка, която върви с плик. Само че мисля, че вече са изчерпани самите играчки, защото аз още средата на декември си изпратих плика, а още няма играчка.
Виж целия пост
# 10
Такава тема има в На пазар /20 страници/
Играчките не са изчерпани, а трябва да чакаш 1 месец, за да ти ги доставят!
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия