Туристическа виза за Австралия

  • 2 488
  • 6
Здравейте момичета, виждам че сред вас има доста пътешественички и се надявам да ми помогнете. Предстои ми да пътувам до Сидни и съм много притеснена относно визата. Има ли някоя от вас, която е вадила такава виза да ми помогне с информация. Интересува ме и дали има агенция, към която  да се обърна за помощ.
Благодаря ви предварително smile3525
Виж целия пост
# 1
Най-близкото посолство е в Букурещ  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Букурещ
Виж целия пост
# 3
Виж тука има малко инфо,както и адрес и телефон на Косулството на Австралия в България,които могат да дадат повече и точна информация
http://www.journey.bg/guide/guide.php?guide=2954&&countr … gtype=2&page=
попаднах и на информация,че визата струва 50 евро.
Виж целия пост
# 4
Благодаря на вси4ки. Посолството е в Атина. Долу горе съм запозната с изискванията, но мен ме интересува дали някоя от вас е вадила такава виза и дали има някои тънкости за по-бързото и издаване. Затова, ако има някой, който се е занимавал, да сподели 1, 2, 3 и т.н. стъпки по процедурата (дано да  е станало ясно какво искам).
Благодаря ви още веднъж.
Виж целия пост
# 5
Неви, ако искаш си пусни темата в  Родители в чужбина-там има мами от Австралия.
Виж целия пост
# 6
Най-добре се обади в една тур агенция, например Алексанъд Тур съм сигурна, че са запознати те ще ти кажат и може би  е най-добре те да ти я извадят, ако са съгласни. Ще си спестиш много главоболия и време Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия