Обичате ли да спорите?

  • 2 132
  • 56

Анкета

Обичате ли да спорите

Опции:

Аз много. Тук намирам доста сродни души.  Joy
Виж целия пост
# 1
С теб - очевидно да.... Mr. Green
Виж целия пост
# 2
С теб - очевидно да.... Mr. Green

Удоволствието е взаимно   bouquet
Виж целия пост
# 3
умрЕм да спорим! тия 3500 постинга как мислиш съм ги на-постнала : в разгорещени спорове!
виж  с Естер първи се разписваме. Joy

Виж целия пост
# 4
Обичам, но не и с телевизори, ако ме разбираш.
Виж целия пост
# 5
Не обичам да споря Rolling Eyes Може би защото повечето хора възприемат спора като едно безкрайно надвикване, а аз не виждам смисъл в това, да не можеш да чуеш какво има да каже човека срещу теб.
Понякога обаче ми се налага - тогава винаги се стремя да не повишавам глас и да излагам аргументите си съвсем спокойно.
Познавам хора, които спорят заради самия спор - това им е удоволствието в живота Stop
Виж целия пост
# 6
Не.

Ако човекът държи на своето, спорът е безсмислен. Не можеш да убедиш някого в нещо, което той не иска да приеме. Губене на време, енергия и нерви Simple Smile Спорещите са като латернаджии Simple Smile
Виж целия пост
# 7
аз доста споря,като опонента звучи умно ми е интересно,но ако го намирам тъп много се изнервям и въпреки това продължавам

казват,че понякога истината се ражда в спора
Виж целия пост
# 8
Обичам с интелигентни и неагресивни събеседници, на интересни теми.
Във форума обичам и с агресивни, но интересни събеседници.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Говорим за интелигентен спор, а не за махленски раздумки. Споря за спорта. Далеч съм от мисълта, че ще променя позицията на някого. Нещо ме сърби просто да си отстоявам своето.
Виж целия пост
# 10
Не, не обичам, по никакви поводи, просто мразя.
Сигурно изглеждам като глупачка от страни, но това ми е най - неприятното нещо.
Виж целия пост
# 11
и аз обичам , но се въздържам , че си е едно голямо губене на време и нерви .
Виж целия пост
# 12
Не спори с глупака, хората може и да не забележат разликата...или в допълнение ще те принизи до нивото си и ще те победи с опит.  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Най-много споря в работата ми, на служебни теми.  Crazy
Виж целия пост
# 14
Не спори с глупака, хората може и да не забележат разликата...или в допълнение ще те принизи до нивото си и ще те победи с опит.  Mr. Green


Звучи добре, но не ми пука  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия