кога ви мина запека с фризовома?

  • 1 938
  • 22
питам се колко време е нужно,за да се изходи бебето след започването на фризовома.моето ангелче днес пак не се изходи,а така зверски се напъваше,миг спокойствие нямам.почнах с това мляко с надеждата всичко да си дойде най-сетне на мястото.в4ера сутринта го почнахме,изходи се един път,но днес пропусна.
Виж целия пост
# 1
Един ден пропуск не е запек.
Изчакай малко да свикне с млякото и ще се изходи.И ние бяхме на Фризовом.
Виж целия пост
# 2
Е, само един ден не е нищо. Напъването може да е от колики, не от запек. Спокойно, трябва около седмица да се нагоди стомахчето.
Виж целия пост
# 3
Моето момченце се храни с фризовом в продължение на пет месеца и въпреки това не мога да кажа, че помогна на детето ми.То продължава да се изхожда трудно и то през ден. CryЕдинствино за разхлабването му помага приготвено от мен пюре с картоф и тиква.Сега вече го записах на кухня и се надявам по-разнообразната храна да му помогне! Wink
Виж целия пост
# 4
И моят Злати беше на Фризовом и въпреки това си оставаше със запек.
Оправи се чак, когато спря напълно да повръща на 1г. Тогава захраних и от детската кухня и може и манджите да са помогнали.
Виж целия пост
# 5
моето бебче си има запек,от който не се изхожда с 3-4 дена.имах предвид,че като започнахме млякото се изходи,а сега вече 2 дена пропусна. #Cussing outтакива напъни,ужас,плаче много,чак посинява направо Cry.
Виж целия пост
# 6
И ние сме със същия проблем. Фризовом давах цяла седмица. Освен това рали я дохранвах с АМ. Резултат никакъв. Преди това давах и Дуфалак - пак без резултат. Сега ще опитам и чая на Блевит. Дано този кошмар да свърши най-сетне  Praynig ! Иначе не ака по 3- 4 дни!
Виж целия пост
# 7
Откакто почнах да дохранвам сима ми с Фризовом спря да се изхожда след всяко ядене и започна да ака по 1 път на 24 часа. Но понеже има зверски колики му купих кремче за коремче Бейбинос. След като го масажирах около 5 минути и му притисках крачетата към коремчето се изака. Така всеки път когато започне да се напъва аз му правех масаж и той всеки път се изхожда. Иначе Фризовома го разтрои в началото и след това спря да му действа. Ако искаш пробвай с масажа /може и с бебешко олио/. Дано ти помогне, защото е ужасно да гледаш това малко същество как се напъва до посиняване.
Виж целия пост
# 8
мерси за отговорите.в4ера след зверски рев и напъни, с помоща на термометъра се изходихме.иначе му правя масажи на коремчето.днес сме на преглед да видим .смених ве4е 3 храни,пихме дуфалак и вода със захар,какво ще последва не знам. Sad
Виж целия пост
# 9
Ние също сме така. Пробвах с Фризовом една седмица - акаше наистина редовно, на мен ми се струваше прекалено редовно дори. След всяко хранене... Обаче повръщането не спря и той започна ужасно да реве. Мъчих го една седмица с тази храна, но явно коремчето го болеше от нея, защото нищо друго в режима му не се беше променил. И въпреки резултата с акото, реших да се върнем към старат храна - Нутрилон Комфорт. Сега ака на 2 дни веднъж с помощта на термометър и сапунче и се напъва много. Проблемът е, че това нашето не е запек защото изпражненията му не са твърди. Дори последният път беше малко радко. И аз съм е видяла в чудо - напъва се, зачервява се, не спи спокойно и накрая памперса празен. Докторката нищо не може да ми каже по въпроса Sad Ще се радвам ако напишеш какво те е посъветвала твоята
Виж целия пост
# 10
нашите изпражнения също не са твърди.лекарката ме посъветва да продължа с тази храна и да започна да давам на бебето сок от изцедена ябълка с малко захар.първия ден една малка лъжичка,на другия ден две и така докато станат 30 мл на ден.това щяло да му оправи стомахчето.честно казано, съм против даването на сокчета  толкова рано(нали трябва чак 4 месец),но ще давам, няма накъде.вчера и днес се изходихме с термометър и малко се поуспокои бебока.това е,ако някой има друго решение,да каже Praynig
Виж целия пост
# 11
Това за сокчето и на мен ми го каза педиатърката. Аз пробвах с ябълка един ден, но му се увеличиха коликите и веднага спрях. Но не съм сигурна, че ябълката разхлабва. Казват, че запичала, но може и да бъркам. 
Виж целия пост
# 12
  Явно при всяко дете е различно ThinkingОткакто давам Фризовом,спря повръщането и детето няма запек Peace
Виж целия пост
# 13
  Явно при всяко дете е различно ThinkingОткакто давам Фризовом,спря повръщането и детето няма запек Peace
И при нас беше така, от всички останали млека или повръщаха или се запичаха.
Виж целия пост
# 14
Моето момче също има запек. Нутрилона много ми го хвалеха и ми обясняваха, че даже предизвиквал почти разстройство при някои деца. Резултата при нас беше 3-дневен запек с ужасно напъване и никаква полза! Дори не можеше да спи. Сменихме го с НАН ХА и резултата беше препълнен памперс. Сега редувам НАН ХА с обикновен НАН 1 (и двете на Нестле), защото като му посвикне коремчето и пак се запича, което ми е странно, защото при смяната на другите млека (смених 4 за да открия подходящото) се запичаше  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия