Йонизатор-доволнили сте?

  • 763
  • 5
Моя близка дистрибуторка ми предлага такова чудо за 40лв, но бих искала да чуя и вашите впечетления,върши ли работа,заслужава ли си парите  абе изобщо всичко за него.
Виж целия пост
# 1
Нашият е вграден в климатика. Казват, че не се препоръчва да работи постоянно, а само по 1-2 часа на ден. Не знам, може би си внушавам, но когато работи, се чувствам по-бодра.
Виж целия пост
# 2
Ами ако ми го бяха дали без пари щях да кажа че е пълен боклук. Но понеже си го купих ме е яд че ме хванаха за зайче. Никакъв ефект! Може би гони комарите но ние сме на високо и по принцип си нямаме. След година употреба го дадох на сестра ми но и тя казва че никакъв ефект няма.
Виж целия пост
# 3
Не си взимай такъв, който гони и комари, защото само писка и не действа.
Ако твоята позната държи да го купиш, нека даде да го пробваш.
Ние имаме от три години и още не съм установила дали действа  Shocked Тогава се изръсихме 50лв с антикомар. Представлява една сива ПВЦ тръба ф 50 с вентилаторче.
Виж целия пост
# 4
Здравейте Причината за да пиша е за да ви кажи на всички които използват йонизатори,че проблема не е в йонизатора а в марката.От години съм представител на фирма която произвежда такива продукти и досега всеки е оставал доволен от това което получава.Не е нужно човек да си самовнушава че нещо работи,трябва да се научи да купува нещо което наистина работи.Нека всички майки които искат да увеличат кислорода в дома си и да подобрят здравето си както и на децата си ми пишат.  juni@abv.bg       ако сте решили да купите йонизатор,изберете качественните продукти на GM Corporation.
Виж целия пост
# 5
Моят е марка Здравец 1 Супер реклама за некачествена според мен стока
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия