Revalid

  • 9 109
  • 14
Ползвали ли сте Revalid, хранителни добавки? Имаше ли ефект? Ще ми бъде интересно да обменим мнение. Може да ми препоръчате и друг вид добавки за подсилване на косата, от които сте останали доволни.
Виж целия пост
# 1
Не забелязах особен ефект.
Виж целия пост
# 2
аз съм много доволна от шампоана Fitoval,към него има и таблетки за подсилване на косата.
Пздрави   Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 3
http://www.krka.si/bg/izdelki/otc/fitoval/

Това е за шампоана им. На същата страница за Лекарства без рецепта има и информация за капсулите.

Мисля да ги пробвам Simple Smile
Виж целия пост
# 4
нямаше ли вече такава тема... newsm78
Виж целия пост
# 5
Колко пари е Фитовала шампоан + капсули?
А иначе Мерц съм ползвала, но не съм доволна  Naughty
Нищо!
Виж целия пост
# 6
Капсулите Фитовал са 10лв. а малкия шампоан 3-4 лв. След раждане ги ползвах,има ефект. Известно време след като ги спрях, ефекта им отмина,разбира се. Сега пак ги ползвам,но доста апетит имам от тях  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Да и сестра ми, тя е лекар, каза, че като се приемат такива капсули, било то Ревалид или Фитовал, понеже съдържат много витамини, възбуждат апетита, а това пък води до напълняване Simple Smile При повечето хора, разбира се  Mr. Green Имам една колежка, която яде по 6-7 пъти на ден и то доста обилно, а е слаба като щиглец  Shocked Обмяна, какво да се прави Simple Smile

Така че, като се приемат такива добавки, трябва да се внимава с този завишен апетит. Мисля си, че ако в началото на приема, не се попддадеш на повишения глад, после организмът трябва да свикне Simple Smile Убеждавам аз, ама да видим дали можем да излъжем апетита  Wink Поне ще сме ящни с хубави коси  Laughing
Виж целия пост
# 8
зависи наистина от човека-аз съм пила околко 5 месеца пантогар , а преди това -1 месец ревалид и нямаше промяна в кг-мите Wink
Виж целия пост
# 9
Аз съм много доволна помогна ми преди време за косопада, сега пак почнах да го пия заради ноктите. Не съм забелязала да ми влияе на апетита  Peace
Виж целия пост
# 10
Ужасни са!Като антибиотик са хапченцата....
Виж целия пост
# 11
ето това може да ти помогне
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=131839.msg2580521#msg2580521 Peace
Виж целия пост
# 12
zdraveite!Iaz se vkliy4vam da spodelia 4e sam stra6no dovolna ot kapsylite FitovalPolzvam gi ve4e dva meseja a sa6to i tiaxnia serym za kosa!Mnogo sam dovolna niama kosopad! Laughing Laughing
Виж целия пост
# 13
Ne vigdam razlika v kilogramite no razbira se vseki  e razli4en!!!!!!!! Hug
Виж целия пост
# 14
Ne vigdam razlika v kilogramite no razbira se vseki  e razli4en!!!!!!!! Hug

пиши на кирилица!!!!

по темата...използвах Ревалид шампоан и капсули-спря ми косопада,но в същото време слагах и ампули на Rene Furterer  Peace
така че незнам кое ми е помогнало повече!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия