Имам нужда от помощ - трябва ми дерматолог

  • 703
  • 4
Здравейте!

Имам нужда от малко помощ. Винаги съм имала много бемки, но преди 3 месеца разраних една от тях и сега ми е много притеснено. Общо взето я клъцнах с бръснача, докато се подготвях за раждането. Знаете как е , нищо не виждаш от търбуха, а пък тя на едно място, се свряла тази бенка....ужас!

Сега съм решила да отида да я прегледат, обаче малко ме е страх и искам да си намеря добър лекар. Така де , ако ще я махат, да съм сигурна, че ще го направят както трябва.

Молбата ми е, ако някой знае добър дерматолог в София, да препоръча. Ще съм много благодарна.

P.S. Не е задължително да работи със здравната каса.

Виж целия пост
# 1
Прочети тази тема, ще ти е от помощ. Успех!!!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=141109.0
Виж целия пост
# 2
Др.Брезоев 0888 208421, кабинета му е на бул. България- номера не си спомням, но така или иначе трябва да се обадиш за час...
НО!- Мъжът ми има много бенки, и се притеснявахме за някои от тях, и доста дерматолози ни препратиха към онкологията, както се споменава в темата, изпратена ти от мама Люсиана
УСПЕХ
Виж целия пост
# 3
Здравейте!

Имам нужда от малко помощ. Винаги съм имала много бемки, но преди 3 месеца разраних една от тях и сега ми е много притеснено. Общо взето я клъцнах с бръснача, докато се подготвях за раждането. Знаете как е , нищо не виждаш от търбуха, а пък тя на едно място, се свряла тази бенка....ужас!

Сега съм решила да отида да я прегледат, обаче малко ме е страх и искам да си намеря добър лекар. Така де , ако ще я махат, да съм сигурна, че ще го направят както трябва.

Молбата ми е, ако някой знае добър дерматолог в София, да препоръча. Ще съм много благодарна.

P.S. Не е задължително да работи със здравната каса.


зина, много беше отзивчива в една друга тема и този път се надявам че аз ще ти бъда от полза. значи ние водихме бебка при д-р Ангелова и според мен е мн добър специалист. винаги има хора пред кабинета въпреки че записва предварително часовете. ето ти координати
29 п-ка /това се води май р-н мотописта/
тел 0899 419181
успех
Виж целия пост
# 4
Д-р Дора Андреева, дерматолог, 22-ра поликлиника, кв. Слатина, работи с НЗОК, 9711137
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия