Ползвате ли дамски душ?

  • 17 298
  • 92
Интересно ми е кои от вас ползват дамски душ ( помпа за вагинални промивки) и колко често го правят?
Аз правя промивки след края на всеки цикъл,но не по-често,тъй като флората на влагалището може да се наруши.А вие?
Виж целия пост
# 1
Преди да забременея ползвах дамски душ поне 2-3 в месеца.Промивала съм се с разтвори,които са ми предписвани от гениколога ми.Сега не се сещам как се казваха newsm78.
Даже в началото на бременността лежах в болница и там лекаря ми каза,че дори и в това полужение мога да си правя промивки с дамски душ,но мен ме е страх и не съм си правила.
Виж целия пост
# 2
Използвала съм преди да родя и тогава,когато са ми предписвали промивки.Не може да се каже,че използвам този "уред" Wink...
Виж целия пост
# 3
Не ползвам.Един лекар казваше,че промивката за инфекцията е като носната кърпа за хремата. Освен това не може да се подържав идеална хигиена ие един вид развъдник на инфекции. Гъбичките са устойчиви на изваряване. може да предизвика аборт рез рязко повишаване на налягането принагнетяване  на течността.
Виж целия пост
# 4
Не се прави, освен ако не е по лекарско предписание.
Виж целия пост
# 5
Не съм ползвала.
Не съм имала проблеми за да ми бъдат изписвани промивки с разтвори.


флората на влагалището може да се наруши.
И поради тази причина .

може да предизвика аборт рез рязко повишаване на налягането принагнетяване  на течността.

До колкото знам по време на бременност е противопоказно използването на дамски душ.

Не се прави, освен ако не е по лекарско предписание.
Peace
Виж целия пост
# 6
Не съм ползвала.
Виж целия пост
# 7
Не се прави, освен ако не е по лекарско предписание.

Това е! Ако нямаш медицински проблем средата във влагалището се саморегулира и с тази намеса само би нарушила равновесието.
Виж целия пост
# 8
 Не съм ползвала никога.
Виж целия пост
# 9
ползвала съм няколко пъти, с раствор от смрадлика
Виж целия пост
# 10
Досега не ми е предписвано от лекар и не съм ползвала  Naughty
Виж целия пост
# 11
Досега не ми е предписвано от лекар и не съм ползвала  Naughty
Naughty
Виж целия пост
# 12
Не съм ползвала.
Не съм имала проблеми за да ми бъдат изписвани промивки с разтвори.


флората на влагалището може да се наруши.
И поради тази причина .

може да предизвика аборт рез рязко повишаване на налягането принагнетяване  на течността.

До колкото знам по време на бременност е противопоказно използването на дамски душ.

Не се прави, освен ако не е по лекарско предписание.
Peace

  202uu
Виж целия пост
# 13
Аз използам,как то и ти  след края на всеки цикъл
Виж целия пост
# 14
Рядко Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия