За капките с адреналин?

  • 17 108
  • 6
мими когато се разболя за първи път и я заведохме на дежурен доктор той ни предписа за хремата капки от физиологичен разтвор и адреналин. след време научих че изобщо не е трябвало да и ги слагам защото не било хубаво. та на въпроса,кой може да ми обясни защо не е хубаво newsm78
Виж целия пост
# 1
За пръв път чувам за такова нещо....
За какво ви е изписал адреналин?За хремата ли?
Виж целия пост
# 2
Какъв е тоя адреналин, не съм чувала за такова лекарство. Да не би да си в грешка?
Виж целия пост
# 3
Слагала съм половин ампула адреналин и в ксилометазолин Peace
Не е хубаво, защото свива много капилярите и изсушава лигавицата, но ликвидира хремата от третото впръскване  Wink
Това може да се прилага само в краен случай, при много упорита хрема, но не повече от 2-3 дена.  Peace
Виж целия пост
# 4
За пръв път чувам за такова нещо....
За какво ви е изписал адреналин?За хремата ли?
да за хремата. капките се състояха от 2 ампули физиологичен разтвор и една ампула адреналин
Виж целия пост
# 5
Аз съм ползвала адреналини гентамицин -ефекта е страхотен.Не съм чувала че не е хубаво да се слагат. А когато лежах в болница с малкия ( тогава беше на  2месеца и половина), за хремата му слагаха там само адреналин и пак много помогна. Всъщност, само така ни мина тогава хремата.
Виж целия пост
# 6
Това са едни от най-често изписваните капки за бебета, аз поне незнам да има проблем. Слагала съм на баткто, а за малката предпочитам спрей с морска вода. Адреналина свива кръвоносните съдове и отпушва носа. Ако се предозира може да доведе до сърцебиене и повишаване на кръвното, но бебешките капки обикновено са нисък процент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия