въпросче за бюста

  • 1 405
  • 29
здравейте!
Аз съм в началото на 5 месец, но нямам напредък в размера на бюста Whistling
Някой може ли да ми каже кога и ДАЛИ ще порастне поне малко?
Виж целия пост
# 1
Възможно е изобщо да не ти се промени размера на бюста. Това не е задължително!!! Но после като родиш и ти слезе кърмата ще видиш колко голям юе стане!  Laughing
Виж целия пост
# 2
Сигурно до края на бременността ще наедрее  Mr. Green.
Но размера на бюста не се отразява на количството кърма което ще имаш след като родиш Wink.
Виж целия пост
# 3
Сигурно до края на бременността ще наедрее  Mr. Green.
Но размера на бюста не се отразява на количството кърма което ще имаш след като родиш Wink.


Peace Моят бюст наедря най-много 5-7 месец.
Виж целия пост
# 4
Може и изобщо да не наедрее през бременността. При първата ми бременност беше така. Виж, през втората бях станала бомбастична  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Моят наедря в първите 3 месеца, след това нямаше промяна.
Виж целия пост
# 6
Сигурно до края на бременността ще наедрее  Mr. Green.
Но размера на бюста не се отразява на количството кърма което ще имаш след като родиш Wink.

аз смятам,че колкото по-голям бюст имаш,толкова по-малко кърма имаш
поне при мен беше така
Виж целия пост
# 7
Моя бюст през бременността не мръдна. Наедря след раждането Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Моят още от самото начало много порасна . Но не си мисли че е много хубаво. Чесно ти казвам ..тежи  Wink
Виж целия пост
# 9
аз смятам,че колкото по-голям бюст имаш,толкова по-малко кърма имаш
поне при мен беше така

Няма никаква връзка - количеството кърма общо взето зависи от това кога закърмиш, колко често даваш на бебето, дали му даваш нещо допълнително, дали кърмиш на поискване и през нощта и изобщо такива неща свързани с правилната организация на кърменето. Както и от правилното поставяне на бебето на гърдата, разбира се.

Моят още от самото начало много порасна . Но не си мисли че е много хубаво. Чесно ти казвам ..тежи  Wink

Да  Simple Smile , а и се отразява на формата. Ако бюстът не наедрее много през бременността, предполагам че има по-голяма вероятност да се запази стегнат.
Виж целия пост
# 10
Моя наедря в началото на втори месец и от тогава не забелязвам промяна. (още има време де, но щом спря до тук, си мисля, че това беше)  Wink
Виж целия пост
# 11
мисля , че е много индивидуално , дали в бремеността ще порасне малко или не.Моят е наедрял, ама не особено много.
Виж целия пост
# 12
  Моят не мръдна ни по време на бременността,ни след раждането Confused/за съжаление Cry
Виж целия пост
# 13
Моят наедря много Shocked от 1 до 9 месец все по-голям ставаше.
Виж целия пост
# 14
и при мен не се увеличи изобщо по вр на бременността, като родих и слезе кърмата тогава...и пак не мн, сега съм си в изходна позиция, нищо че продължавам да си кърмя бебака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия