отлепена плацента

  • 855
  • 7
Здравейте, момичета!
Въпросът ми е свързан с проблем на моя приятелка, но търсачката не работи, затова питам вас направо.
Тя е бременна в началото на 5-я месец. Но получи кръвоизлив, сега е овладян, казали са й, че има отлепена задна стена на плацентата. Иначе бебчо е добре, чеват се тоновете му, движи се, но тя е притеснена, защото това й е четвърта бременност, след 3 неуспешни.
Ако някоя от вас е била в подобно положение или има информация, моля, отговорете ми - има ли шанс за детенце.
Виж целия пост
# 1
Никакво ставане, само да лежи!!!!
Виж целия пост
# 2
Спомням си,че като лежах в патологична с моята бременност имаше такъв случай,но момичето беше в 7 месец.Изобщо не и разрешаваха да става,дори да се обръща много.Даже леглото и го повдигнаха,за да овладеят положението да не и изтекат водите.Позволиха на съпруга и да идва всеки ден и да се грижи за нея,т.е.и даваше дори подлога в леглото и храна,абе не и даваха да прави рески движения. NaughtyАз и се чудех как издържаше и съответно и се възхищавах на търпението smile3501 smile3501И така краят беше успешен и си е заслужавало всичко това:роди момченце със секцио,но излезе голам герой.Това е факт,скъпа и ще се радвам ако съм ти помогнала с необходимата информация. LaughingОт сърце ти желая УСПЕХ и едно здраво и прекрасно съкровище! newsm10
Виж целия пост
# 3
Момичета, благодаря ви за отговорите. След малко ще ходя да видя приятелката си и ще й кажа, че наистина има надежда.
Тя по принцип само лежи, но не знам защо така се е получило. Стискайте й палци всичко да е наред, благодаря ви.
Виж целия пост
# 4
Аз имах такъв проблем (първо лежах в болница, но след около 1 седмица ме изпратиха в къщи) и след мнооого пазене- всичко мина добре (по-добре и от очакванията на специалистите).

Няма страшно- само пълно спокойствие и най-вече: да лежи мирно в леглото!
Всичко ще е ОК!

Късмет от мен!  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
аз имах отлепена плацента,но във втория месец.доколкото си спомням пих някакви хапчета...сега не се сещам за името им  ooooh! почивах си повече и това е...
но лекарите трябва да и кажат какво да прави,все пак е в по-напреднала бременност,плодът е по-голям..
дано всичко мине добре  Hug
Виж целия пост
# 6
Никакво ставане от леглото и пълна почивка!
Стискаме и палци!
Виж целия пост
# 7
Здравей,аз не съм се зблъсквала с такъв проблем, но имах приятелка със същия и доколкото си спомням и бяха дали някакви хапчета да пие и да не става от леглото.Няма страшно ще се оправи със сигорност само горе главата и успех Hug.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия