хладилникът мирише

  • 6 908
  • 10
първо мъжо разля вътре едно вино, след това домъкна някакви наденици, които смърдят и хладилникът се вмириса  Close
пробвах да държа чаша с прясно мляко, пробвах и с резени лимон - вони си  Rolling Eyes какво да правя?
Виж целия пост
# 1
при нас мъжо веднъж пъхнал някакво сурово месо, което потекло. аз се чудех от какво мирише така и той накрая си призна. оказа се, че кръвта потекла и влязла в...уф, като не знам как се казва? абе в нашия хладилник има едни такива дупки най-отдолу именно за течности. та там попаднала. и оттам влязла във вентилацията и излизаше един страшно миришещ въздух. мъжо, като виновната страна в случая, забърсал хладилника, ама не е разбрал докрай какво се е случило. после като стана ясно, нямаше какво да се направи, след като то е попаднало вътре в хладилника. в продължение на доста време изливах специален препарат, който да разтвори това, което е изтекло. не знам дали стана ясно това, което исках да обясня - май не Embarassed
Виж целия пост
# 2
Сложи чинийка с прясно смляно кафе или чашка с оцет.
В Била съм виждала, че продават неутрализатори за хладилник.
Виж целия пост
# 3
 Grinning  Има специални обезмирисители за хладилник. Продават ги в големите магазини, но и във всеки специализиран магазин за почистващи препарати ще ти дадат съвет.
Виж целия пост
# 4
Пробвай да го измиеш с циф . Някъде пишеше по старите книги с разтвор на хлебна сода.
Виж целия пост
# 5
Аз пък четох неотдавна, че за обезмирисване е хубаво в хладилника да се държи хлебна сода в нещо отворено. Сега ме сетихте защо си държа сода в хладилника, знам, че имаше някакъв смисъл, но бях забравила какъв.  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Почисти хубаво със сода,след това /ако няма ефект/опитай и с лимонов сок,оцет,кафе или прясно мляко.Но най- напред хуууубаво го почисти-може да има някъде остатъци от храни ...
Виж целия пост
# 7
След добро почистване с оцет/лимонов сок сложи и ароматизатор за хладилник Peace
Виж целия пост
# 8
благодаря   bouquet ще пробвам с оцета и содата  Grinning
Виж целия пост
# 9
тези обезмирисители за хладилник и аз съм ги виждала и не са много скъпи, ами някой ползва ли да знам дали да вземам, има ли ефект?
Виж целия пост
# 10
Моя хладилник също миришеше ужасно, то не бе миене с ЦИФ, Пропър,
накрая намерих обезмерисители в Практикер-купих два и сега е ок.
Струват към 2-3 лева
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия