Za chastna klinika"Vela" v Plovdiv

  • 5 625
  • 11
Mami,pose6tavate li klinika Vela v Plovdiv?Dovolni li ste?Stava vupros za klinikata,koqto se namira sre6tu hotel''lAIPCIG''!!!
Виж целия пост
# 1
Водила съм малкия там няколко пъти в почивните дни и когато я няма нашата лекарка. Доволни сме, това което не ми харесва е,че не си  само при един лекар. Отиваш на преглед при един, а ако трябва да се обадиш за консултация по телефона вдига този който е на смяна.
Виж целия пост
# 2
Nqma li koi da preporu4a dobri 4astni detski kliniki v Plovdiv,haide mami,iskam da smenq gp-to na sina mi i bih jelala da e v 4astna klinika,ili detski pediatri4en centur-ako znaete ne6to,molq Vi-pi6ete!
Виж целия пост
# 3
Друга детска клиника в Пловдив не съм чула да има.Децата ми са записани там и съм доволна.
Виж целия пост
# 4
 Ние също сме абонирани във Велата, при нужда от втора консултация го водя при педиатрите в "Торакс", които също са много добри.
Виж целия пост
# 5
Dokolkoto znaq vuv vella li4ni lekari nqmat pravo da budat,t.e.obru6ta6 se kum tqh pri problem.Moje i da gre6a,zatova pitam,sre6u vella ima druga 4astna klinika,koqto oba4e ne e denono6tna,za vella znaq,4e se pravi dogovor i vseki mesec se pla6ta po 15 lv.A imam li pravo da si izbera gp na deteto tam??? I ako ne-variantite DKC-tata li ostavat?
Виж целия пост
# 6
eli-di,molq te razqsni mi kak stava tova s aboniraneto i naistina imam li pravo na gp tam?A za6to pribqgva6 i do "Toraks"?
Виж целия пост
# 7
         Велата са частна детска поликлиника-денонощна. Отиваш на място и се абнориаш-абонамента на месец вече е 20 лева, тъй като при нужда през нощта, могат да дойдат у вас лекарите и да прегледат детето. Няма значение колко пъти ще ти се наложи да ходиш през месеца, ако е нужно водиш детето всеки ден, никой няма да ти иска допълнително пари.
        От Коледа ние бяхме почти през ден там, защото малкия беше с разстройство, температура, кашляше и се опасявах да не стане нещо по-сериозно.
        Предимството на Велата е че денонщно има лекар със сестра, няма да ти се налага да викаш бърза помощ и да чакаш с часове.Просто водиш детето там и го преглеждат.
        Аз имам джипи, но ходя само за имунизациите, и то пак си купувам ваксините, защото не искам да му слагат тези от касата.
        В "Торакс" ходя, тъй като синът ми е роден там и познавам педиатрите, които са много опитни и добри. Наложими се да направя там втора консултация за крачетата! Но там всеки преглед се заплаща, мисля че имаха и абонамент годишен-но не си спомням цената. Също така мисля че денонощно не преглеждат педиатрите.
      Надявам се да съм била полезна.
Виж целия пост
# 8
Извинявам се за правописа  Embarassed
Виж целия пост
# 9
eli-di,ne moga da ti opi6a kolko mi pomogna da vzema re6enie,moqt nai-golqm problem e gp-to ni ,poradi tazi pri4ina nastoqh da mi razqsni6 ne6tata,kazva6,4e ima6 gp samo za imunizaciite,no na6ata lekarka i za tova ne q iskam,osven tova se surdi kogato bez neino znanie hodq pri drug pediatur,koeto razbira se ne me interesuva/hodila sum vuv velata/.Ideqta s abonamenta e mn dobra,smqtam da otida i v "Toraks"da mi obqsnqt ima li ednogodi6en abonament i 6te vzema re6enie v koq ot dvete kliniki da se abonirame.Ostava samo edin maluk problem-na6eto gp???Blagodarq o6te vednuj za burziq otgovor!
Виж целия пост
# 10
P.S.  Kogato vodihte sina Vi vuv Vela,vinagi li popadahte na edin lekar,ili se e slu4valo na tozi,koito e na smqna?
Виж целия пост
# 11
      От Коледа до сега сме били четири пъти-трите пъти се случихме при лекаря, който първоначално беше прегледал детето, четвъртия път беше друг лекар. Но в досието на детето всеки път се попълва информация относно посещението и предписаните лекарства, така че дори да не се падне същия лекар, да има информация какво се е случило до момента!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия