За6то контракции

  • 1 834
  • 27
Бихте ли ми обяснили за6то понякога в ранна бременност при условие че всички изследвания и показатели са добри се получават контракции
Виж целия пост
# 1
Аз започнах да получавам в 4-я месец мисля и ми казаха, че просто матката се подготвя по от рано. Предписаха ми Магнерич и така си изкарах до сега.
Виж целия пост
# 2
То и аз съм към края на четвъртия.Предписаха ми папаверин ама не помага кой знае колко.Не ме боли кой знае колко , но се притеснявам  Sad.Пък и не ми се лежи по болници, а всички изследвания са ми добри и биохимичния скрининг ми излезе(и той е с добри показатели, слава Богу)
Та ми е чудно защо получавам тези контракции
Виж целия пост
# 3
Понякога се получават от претоварване.Така че внимавай и си почивай по-честичко,все пак сега ти се е отдало. Crazy
Виж целия пост
# 4
Аз започнах да получавам в 4-я месец мисля и ми казаха, че просто матката се подготвя по от рано.  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз започнах да получавам в 4-я месец мисля и ми казаха, че просто матката се подготвя по от рано. Предписаха ми Магнерич и така си изкарах до сега.

Ох, и аз съм така Sad А сега съм средата на осмия и докторът каза да лежа, че е рано за бебето. Даже и Но-шпа пия в момента и въпреки това пак получавам. По колко на ден може да има без да се притеснявам?
Виж целия пост
# 6
И аз съм така от 5-ия месец. Причината е чувствителна матка. Но папаверина, до колкото знам не е за спиране на контракциите, а е обезболяващо. Аз пих Магнерич (той е за контракциите) и Но-шпа до края на 8-ми месец. Трябва ти и повече почивка.

Леко изкарване на бременността до края. Успех.  Peace
Виж целия пост
# 7
Цялата ми бременност мина в контракции, към 3-тия месец ми изписаха Магнерич и го пих сравнително кратко време. Не съм се притеснявала изобщо заради контракциите може би бях свикнала с тях.
Виж целия пост
# 8
 И аз от рано започнах да ги получавам и в болница лежах но май нямаше защо. Там само инжекцийки ми биха а можеше и в къщи, както направих вторият път! Не се притеснявай, нормално е само не се претоварваи и по спокоино без нервви, че ги предаваш на бебенцето Peace  bouquet
Виж целия пост
# 9
И аз ги имах и в четвъртия и в петия месец,като полежа и глътна нош-па съм о.к.Сега съм края на осми месец ама никви ги няма.Имам чувството че от разходките ме почваха тези гадинки Rolling EyesСпокойно,почивайте повече!
Виж целия пост
# 10
Поради чувствителна матка и контракцийки изкарах цяла бременност у дома, пазих се като рохко яйце, и въпреки всичко Станислав пак е роден предсрочно-23 дена-ама то поради изтекли води.
Но на мене пътуването с транспорт, какъвто и да е той, ми действаше зле.
Веднага получавах болки ниско долу. ooooh!
Виж целия пост
# 11
Както вече са ти обяснили матката ти е по-чувствителна. Ако са до 10 на ден не е голям проблем. Пие се Магнерот, Магнерич или друг препарат с магнезий и се почива повече. При мен се появиха около четвъртия месец. Но си изкарах цялата бременност. Родих 6 дни преди термин с планово секцио и никакви признаци за започващо раждане.
Виж целия пост
# 12
Котракций аз имах някъде от началото на 5 месец.Тези предварителни контракций показват че матката се разширява със всеки изминат ден и че расте нещо в нея Laughing
Виж целия пост
# 13
И при двете ми бременности бях с контракции от 4-я месеци докато не влязох в 9-я мес. бях нон стоп на легло и на хапчета-отначало Магнерот с Но-шпа, а после на Гинипрал на 4 часа.....кошмарно е, но като знаеш в името на какво лежиш си заслужава всяка една жертва-повярвай ми.....
Виж целия пост
# 14
Здравейте!И аз съм с контракции открая на 5-ия месец.Пия вече цял месец Магнерич(4 по 1) и Папаверин (3 по 1).Лежа по цял ден.Чувствам се ужасно.Гинеколога  при които мисля да раждам от АГ-Варна ми каза че имам скъсяване на шийката на матката и трябва да лежа и да си почивам и да си пия Магнерича и Папаверина.Болки нямам,но на моменти ми се втвърдява корема.Сега съм в началото на седмия месец.Моля,ви ако някой е бил с подобни проблеми и със скъсяване на шийката на матката по време на бременността си, да пише.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия