шевни машини-къде?

  • 1 833
  • 6
  След много избиране реших най-сетне да купуваме машините и ударих на камък. Първо бяхме си харесали един магазин близо до паметника Левски, отиваме да купуваме те свършили. Става въпрос за оверлог и покривна на Тойота. В Аксиома се обаждах скоро няма да докарат, защото имот проблем с транспорта. В технополис бяхме, там по празниците ги разграбили. лошото е, че други магазини за любителски машини не знам. Искам да помоля, ако някой знае къде има такива магазини да сподели. Praynig Ще съм много благодарна.  bouquet
Виж целия пост
# 1
На бул.Самболийски и Константин Величков.Зад "Нипроруда" -непосредствено първата пряка .Има магазин за нови машини и се занимават с поравка на стари.
Виж целия пост
# 2
на Графа, м/у Евлоги Георгиев и Любен Каравелов, до самата Поща, не беше ли магазинът на Phaff?
Виж целия пост
# 3
Мерси.  bouquetВ този на Стамболийски бях ходила, там продават само професионални. А този на Графа ще го посетя задължително. Вчера ми казаха и за един до камбаните някъде, тия дни ще ходя да го намеря. но не съм сигурна дали там не са само професионални.
Виж целия пост
# 4
Мерси.  bouquetВ този на Стамболийски бях ходила, там продават само професионални. А този на Графа ще го посетя задължително. Вчера ми казаха и за един до камбаните някъде, тия дни ще ходя да го намеря. но не съм сигурна дали там не са само професионални.

аз имам машина от TCM, много е хубава
но сега се сещам, че в Метро също имаше, както и в Технополис имаше мноооооооооооого модели
Виж целия пост
# 5
гр. София, бул. Черни връх 47, бившия ЗАВОД ВИТОША! Има доста голямо разнообразие, чувала съм, че цените са прилични.
Виж целия пост
# 6
Вчера ми казаха и за един до камбаните някъде, тия дни ще ходя да го намеря. но не съм сигурна дали там не са само професионални.
Ако става въпрос за ИНА Трейдинг - продават само професионални Juki
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия