"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 10

  • 16 813
  • 457
ДОБРЕ ДОШЛИ в новата тема на "ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ"


                                                     



E-mail
dvbgm@yahoo.com

fdbm@mail.bg


Изпълнителен директор
Росица Букова - 0888 849 803

Председател на управителния съвет
Мария Милева -  - 0888 849 932

Връзки с обществеността
Линда Александрийска - 0878 786 007

Отговорник проекти
Ивет Кънчева - 0889 673038
Гергана Пожарски – 0886 364 561


Превенция генетични заболявания и деца с увреждания в институции
Мариета Стоянова - 0898 613161

Помощ на социално слаби семейства, самотни майки и майки-сираци
Ивет Кънчева - 0889 673038
Весела Ставрева - 0889 436844
Юлияна Мицева – 0889522518


Koординатори:
Ева Димитрова - 0887 237 348
Радина Петрова – 0887 711 147
Кристина Николова - 0887 862 363
Милена Антонова – 0889 644 543
Ефросина Михайлова - 0897 260 968
Ивелина Чолакова - 0886 17 17 15
Зарина Василева – 0885 30 00 92
Мая Петкова – 0898 77 06 38
Румяна Такева – 02/856 61 08
Цеца Петкова – 02/827 44 43
Антоанета Кръстева – 0888 287 046
Анна Христова – 0885 079 007
Марина Пеева – 0887 590 122
Незабравка Любова – 0887 882 966
Валентина Ташкова – 0896 839 242
Янита Георгиева – 0888 956 437


Сметка за дарения
Първа инвестиционна банка
Номер на сметка: 1043983402
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66




Ако си дал на гладния
дори трохица хляб от своя хляб.
Ако си дал на скитника
дори искрица огън от своя огън.
Ако си дал на милата
от своето сърце.
Ако си дал на чуждите
живот от себе си.
Ако си дал, ако си дал,
ако си дал от себе си,
не си живял, не си живял на празно.

Никой не може да ти отнеме
обичта, обичта на хората.
Никой не може да ти я вземе
любовта, любовта към хората.
И никой и нищо не ще ти отнема
вярата в тях, вярата в тях, вярата в тях.

Ти закъсняваш понякога истинно,
но винаги идваш, идваш при нас.

Ако си взел от славата на някой друг
дори една частица.
Ако си чул от клюката
и я повториш
дори една секунда.
Ако си враг на подлия,
но го послушаш
дори един единствен път.
Ако си ял от залъка на свой приятел
и го забравиш

Дали е трябвало
изобщо да се раждаш

Никой не може да ти отнеме
обичта, обичта на хората.
Никой не може да ти я вземе
любовта, любовта към хората.
И никой и нищо не ще ти отнема
вярата в тях, вярата в тях, вярата в тях.

Ти закъсняваш понакога истинно,
но винаги идваш, идваш при нас.


Виж целия пост
# 1
Да започна темата с мисля, хубава новина.Един собственик на малък аптечен склад иска да дари на някой дом, за всяко дете от дома по един сироп с Мултивитамини  Hug
Кой да е домът и нали не е проблем,  да му се издаде свидетелство за дарение?
Виж целия пост
# 2
Да запълвам темата, понеже аз я пуснах  Joy , питам още нещо.Тази година Великден е на 8.04. Не е ли време да започваме с организацията  Hug Какво ще правим тази година?Имам разни идейки, но чакам вас, за да ги споделя  Hug
Виж целия пост
# 3
естествено че може-ако иска от нас а ако ска направо от дома към него-за тази цел ни трябват неговите данни
а за дома за който да бъдат newsm78-има ли претенции за въздрастовата група
ако Криси има инфо за дома в Медвен-дали имат нужда от такива сиропчета-да свирка Whistling
Виж целия пост
# 4
Подкрепям Дамаянти! Peace Два месеца и половина са твърде малко като време. Crazy Но преди това имаме РД на Фондацията, 1 март и след това ... Великден. Но определено трябва да започнем  с ударната мозъчна атака, защото Великден ще е по-масовото и трудоемко събитие. Peace
Виж целия пост
# 5
Ети, човека няма претенции какви ще са децата.Просто от мен иска да му дам бройка.
Аз ще поема ангажимент да му взема данните и каквото трябва.Исках да питам в тази връзка (питат ме и не знам), с тези свидетелства за дарение, ползват ли се данъчни облекчения?

Имам лична молба към Линда...може би, а може и някой друг с дар-слово.МОЛЯ  Praynig Praynig Praynig за едно благодарствено писмо към децата от училището в Етрополе, което аз самата ще изпратя по пощата.
А ако няма кой, ще го напиша аз на официална бланка на движението - може ли?
Виж целия пост
# 6
ползват се данъчни облекчения  разбира се Peace-нека той самият попита своят счетоводител какво точно му е нужно-освен документа за дарение-
Виж целия пост
# 7
Ети, човека няма претенции какви ще са децата.Просто от мен иска да му дам бройка.
Аз ще поема ангажимент да му взема данните и каквото трябва.Исках да питам в тази връзка (питат ме и не знам), с тези свидетелства за дарение, ползват ли се данъчни облекчения?

Имам лична молба към Линда...може би, а може и някой друг с дар-слово.МОЛЯ  Praynig Praynig Praynig за едно благодарствено писмо към децата от училището в Етрополе, което аз самата ще изпратя по пощата.
А ако няма кой, ще го напиша аз на официална бланка на движението - може ли?

Дамаянти, ами ти наистина имаш толкова дар слово, а аз наистина толкова се забавих  Embarassed, че по-добре го напиши ти, познаваш си и хората, знаеш какво да им напишеш.
От мен им предай специални поздрави за най-креативните и приказни коледни картички, сътворени от сръчните им ръце! Помощта им няма да забравим!
Дамаянти, Hug  bouquet Hug!!!

ПП. И една молба към теб - моля те, смени телефона ми. Новият е 0878 786 007. Благодаря ти!
Виж целия пост
# 8
Да започна темата с мисля, хубава новина.Един собственик на малък аптечен склад иска да дари на някой дом, за всяко дете от дома по един сироп с Мултивитамини  Hug
Кой да е домът и нали не е проблем,  да му се издаде свидетелство за дарение?
В дом 7 няма да ги вземат. От д-р Лихарска знам, че в Св.Параскева имаха голямо дарение на мултивитамини, но пък може и да са им на свършване.
Весе РД на ДБМ е на 01.02.
Виж целия пост
# 9
Весе РД на ДБМ е на 01.02.

Ами да, знам. Peace
Виж целия пост
# 10
Да започна темата с мисля, хубава новина.Един собственик на малък аптечен склад иска да дари на някой дом, за всяко дете от дома по един сироп с Мултивитамини  Hug
Кой да е домът и нали не е проблем,  да му се издаде свидетелство за дарение?
В дом 7 няма да ги вземат. От д-р Лихарска знам, че в Св.Параскева имаха голямо дарение на мултивитамини, но пък може и да са им на свършване.
Весе РД на ДБМ е на 01.02.
Да,  и това го знаем .... Mr. Green ooooh!
 Stop
Виж целия пост
# 11
Що ви обичам  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes  bouquet newsm78
Виж целия пост
# 12
Иве имам идея - да направим плакат благодарност към децата - всеки да им напише по нещо, ще дойда лично до вас да се разпиша и аз, а, искаш ли.
утре ще звънна в Медвен, но по скоро за Кюстендил си мислех. newsm78
Виж целия пост
# 13
Ети моля те отговори на Шоши за превода в банка - виж последния и пост в старата тема, защото аз не съм наясно дали може, моля Praynig Praynig Hug
Виж целия пост
# 14
В дома в Драгалевци надали ще откажат. Но мисля, че не е подходящият момент. В самото начало на работа сме с тях, пък и тази седмица ще нося ВЕНТОЛИН там. Rolling Eyes Thinking newsm78

Ако решим да осъществим идеята на Криси, за плаката - и аз лично ще дойда, за да го разпиша. Но имайте предвид, че мога след 14 часа. Това не се отнася само за плаката, но и за всякакви ангажименти свързани с мен, занапред. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия