кога ще ми дойде?

  • 945
  • 16
малко съм притеснена.спрях да кърмя преди около месец ,а още не ми е дошъл цикала.знае ли някой кога е нормално да ти дойде?притеснявам се да не съм бременна пак?благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Аз мога да те посъветвам да си направиш тест или гинекологичен преглед Peace .

Не съм от мамите дето цикъла ги е подминал през време на кърмене Mr. Green,понеже ми беше нередовен се налагаше от време на време  да  правя тест.
Виж целия пост
# 2
Ще дойде, може да не са се балансирали още хормоните. Най-сигурно си направи тест за бременност Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Не си сама - и аз съм на твойто дередже, само дето съм  с три. Joy От месец и половина не кърмя, а още ги няма гостите. Не съм си правила тест, защото реших, че е от хормоните. Ще чакам още седмица - две и ще си направя. Не знам защо, но не смея още сега да си направя тест. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
По всяка вероятност е от хормоните, но не пречи едно тестче за всеки случай Peace
Виж целия пост
# 5
Направи тест за да се успокоиш  Peace
Виж целия пост
# 6
По всяка вероятност е от хормоните, но не пречи едно тестче за всеки случай Peace

 Peace
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай мен ми дойде 45 дена след като спрях да кърмя.
Виж целия пост
# 8
И аз съм на мнение,че трябва да си направиш тест.Но най-вероятно е от все още високото ниво на пролактина.
Виж целия пост
# 9
Не се притеснявай мен ми дойде 45 дена след като спрях да кърмя.

и на мен  Peace
Чак след това можеш да се притесняваш  Wink
Виж целия пост
# 10
И аз се бях притеснила, но ми дойде преди 11 дни, а още имам кърма ! Направи си тест за всеки случай !
Виж целия пост
# 11
Ще дойде, може да не са се балансирали още хормоните. Най-сигурно си направи тест за бременност Simple Smile

 Peace
Виж целия пост
# 12
Не се притеснявай мен ми дойде 45 дена след като спрях да кърмя.
И аз така.
Виж целия пост
# 13
Най-вероятно е от хормоните.
И малко офф - кога успяхте и толкова секс да правите, че да се притесняваш от забременяване hahaha
Виж целия пост
# 14
Аз кърмих до 6 месец (втория път) и някъде месец и половина след като спрях ми дойде.
Мисля че не трябва да се притесняваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия