шампоан Keranove

  • 5 604
  • 31
Знам,че е много индивидуално,но искам да попитам ползвалите тази марка и по-точно ме интересува за шампоан за обем-останахте ли доволни?Гледам,че има и балсам,както и някакви ампули,ползвали ли сте ги и харесаха ли ви?Също така,ако можете да ми кажете и горе долу някакви цени.Благодаря ви предварително    bouquet
Виж целия пост
# 1
Скоро  ползвах Keranove,само че беше с минерали ,за подхранване на косата.Аз съм доволна и пак ще си го взема.Струва около 8 лева.
Виж целия пост
# 2
Ползвах шампоан и балсам за коса с мазни корени и сухи краища и не съм доволна. В началото беше ок, но след двуседмична употреба ми направи косата просто ужасна. Спрях го. Преди три дни го пробвах пак и още от първото измиване ми омазни косата ужасно. Замина директно в кофата. От Гарние за 4 лв. съм много по-доволна, отколкото от този.
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам в момента новия/с Манган и хума /за коса склонна към омазняване 8лв,но засега не съм доволна.Направи ми впечатление превода,отпред пише че е с Мn/манган/,а те го превели магнезий/съкращението е Мg според мен/Така, че повече няма да си купя нищо от марката.
Виж целия пост
# 4
Четох големи суперлативи з марката тук. Еми реших се да си купя балсама за суха коса- пълен боклук е за мен. Не бих рискувала и с шампоаните. Всичко е индивидуално, ти може и да си доволна...
Виж целия пост
# 5
Купих скоро Keranove за обем,но не ми харесва. На приятеля ми и дъщеря ми им се появи пърхот ,а моята коса я прави ужасна.Оставям го на баща ми (на него не му пречи с какво ще се мие) и си взимам пак Елсев.  Naughty
Виж целия пост
# 6
Май отзивите като цяло не са добри и едва ли ще рискувам.Благодаря ви    bouquet
Виж целия пост
# 7
Аз лично много харесвам VO5(и май не само аз). Не знам обаче дали имат ш-н за обем, би трябвало...
Виж целия пост
# 8
Аз лично много харесвам VO5(и май не само аз). Не знам обаче дали имат ш-н за обем, би трябвало...
Имат и то доста добър. Поне на мен ми допадна.  Peace
Виж целия пост
# 9
Нищо от продуктите на Еужен Парма не ми допада, доста нисък клас са  Stop
Виж целия пост
# 10
на мен също не ми хареса Keranove  Sick...не помня точно какъв беше шампоана,но ужасно ми сплеска косата!
Виж целия пост
# 11
Ползвах последователно 2 опаковки от шампоана за мазен скалп и сухи краища - доволна съм. Rolling Eyes Сега съм с Phyto заради проблема с косопада.
Виж целия пост
# 12
Ползвах шампоан Keranove   точно този за обем и мазна коса- не ми хареса изобщо,не съм доволна  Stop
Виж целия пост
# 13
Въобще не съм доволна, ползвах този за мазна коса и резултата никак не беше добър  Thinking Косата ми ставаше още по-мазна.
Виж целия пост
# 14
Ползвах шампоан и балсам за коса с мазни корени и сухи краища и съм много доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия