Кърмене и грип?

  • 357
  • 4
Здравейте мами.Помагайте моля и кажете какво пиете когато се разболеете за да ви пресече и да се оправите по бързичко?От сутринта съм с ужасна хрема и пресипнал глас и леко дразнене в гърлото.Предполагам че е някакъв грип защото първо съпруга ми се разболя и след няколко дена и аз .Какво мога да си взема което е съвсем безобидно.Имали опасност когато се разболееш и кърмиш да разболееш бебчо?Четох някъде че дори било по добре защото по този начин чрез кърмата се вкарват антитела и детето не може да се разболее. Но това мит ли е или реалност?При първото си дете не ми се е случвало да се замислям толкова защото нямах кърма,но сега  newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз пия Фервекс и Тайлол хот . Дори точно в момента пия Тайлол хот , че май и аз се разболявам . Гледай много да не целуваш бебата докато се оправиш  Wink , иначе не виждам как може да я предпазиш   newsm78
Виж целия пост
# 2
Фервекс, Колдрекс, парацетамол, витамин С-това съм пила при нужда. Няма как да предпазиш бебето, но това за антителата не е мит. При нас действа с пълна сила. Няколко пъти вече съм я заразявала с разни вируси и определено се  справя по-бързо от мен с оздравяването.
Виж целия пост
# 3
Знаете ли ,имам фервекс само че за деца.Ще взема да си разтворя един тогава още сега и да пиина и витамин С,та да мога утре да съм 6. Simple SmileВ къщи е като аптека,какво ли няма но човек като не знае като мен гледа с чайчета да се оправиама не става.Благодаря ви много. bowuu
Виж целия пост
# 4
Аз пия Ефералган и вит.Ц
Мисля, че кърмата наистина помага. Боледуват по-леко, без усложнения и по-бързо се възстановяват. Поне при нас беше така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия