въпрос за млечните каши давани на кърмаче

  • 444
  • 9
мамита, ние се кърмим на поискване до момента.

вчера дадох каша бананова, миа я яде с апетит, но на нея пише, правена с пълномаслено мляко , това чисто прясно мляко ли е, което и ние големите пием, или пак е адаптирано по някакъв начин...

АМ е обезмаслено знам, но това  в кашата сухо мляко за големи ли е ? на кутията естествено пише, след 4 м.

за реакция към непоносиомост - до момента няма, освен , че нещо много пръцка, но не е запечена...посъветвайте ме, моля, които давате такава каша на Слънчо. да отложа ли или?
Виж целия пост
# 1
Това първата каша,която даваш ли е?
Аз започнах с безмлечна и си добавях АМ за по-сигурно,после минах на Милупа-млечна,но млякото е обезмаслено.Ако се притесняваш, смени кашата.
Виж целия пост
# 2
не, захранени сме с безмлечна на хип оризова, обича я с варен  плод, иначе не я иска. 
Виж целия пост
# 3
Няма проблем да даваш такава каша на вашата възраст. 
Виж целия пост
# 4
Пълномасленото мляко не е адаптирано по никакъв си начин.Аз от млечните само на Милупа съм давала-те са с АМ.Или можеш да вземеш безмлечна каша и в нея да добавяш АМ-както е правила Zorie Peace
Виж целия пост
# 5
ок, ясно, значи тогава въпросът ми е : ПЪЛНОМАСЛЕНИТЕ КАШИ ОТКОГА? ИЛИ ПО-ТОЧНО МЛЯКОТО ОТКОГА? ако след годинката, то тези каши се обезсмислят, тогава ще сме на обща кухня.

изглежда, че аз съм въвела пълномасленото мляко, има ли смисъл да го прекратявам, ако няма реакция? нямаме алергии в рода ни. и има ли разлика в приемането на киселото и прясното мляко от кърмачетата?
Виж целия пост
# 6
Нашата първа каша беше на Слънчо и нямаше никакъв проблем (да чукна на дърво), въпреки че и двамата  с мъжа ми сме с по 100 алергии  Mr. Green . Млякото НЕ Е адаптирано, но щом не ти е реагирало мъничето, не мисля, че трябва да го спираш... мое мнение Peace
Иначе с киселото и прясното мляко не бих бързала, че то мляко ли е, чудо ли- изкуственяк безподобен ooooh!
Виж целия пост
# 7
POLIWOLI, не е ли едно и също млякото в кашата и това , което пием ние... пълномаслено. само дето в кашата е сухо, а онова в магазина не е.
Виж целия пост
# 8
POLIWOLI, не е ли едно и също млякото в кашата и това , което пием ние... пълномаслено. само дето в кашата е сухо, а онова в магазина не е.
Ами знам ли?!? Все си мисля, че като ще да е за бебе ще е по- мляко от другото Rolling Eyes ... Макар че ти сега ме хвърли в размисъл... Thinking .Ще следя темичката ти, може някой да ме опровергае (или потвърди) Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Пълномасленото мляко не е адаптирано по никакъв си начин.
Купувах безмлечни и добавях АМ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия