Доволни ли сте от цифровата телевизия?

  • 464
  • 4

Анкета

Доволни ли сте от цифровата телевизия?

Опции:

Доволни ли сте от цифровата телевизия?

Изпълняват ли си поетите ангажименти операторите? Въобще всичко, което може да се сетите ще ви бъда благодарна ако споделите.....!
Виж целия пост
# 1
 Мъжът ми се е навил, защото нашата кабелна е с отвратително качество, а сега като орязаха и Диемите и то нищо не остана ...
 Свекър ми е с такава - качеството е перфектно, разликата с нашата кабелна е огромна.

 Обаче наш приятел още преди Коледа се обади да дойдат да го включат ...още ги чака.
Виж целия пост
# 2
Да,доволна съм.От около 5 месеца сме с цифрова телевизия и нямам оплаквания.Качеството е много по-добро.
Виж целия пост
# 3
Доволна съм.Качеството е много по-добро,единствено ми липсват някои музикални програми.
Виж целия пост
# 4
Да, категорично.
У дома сме на кабел, у майка ми сме на Булсатком. Разликата е огромна в качеството. Освен това, има програми, които се хващат комай само на дигиталната Simple Smile (поне в П-в); отделно цената за месец е еднаква... Единственият минус е в еднаквата програма на всички телевизори (втори приемник на месец струва 5,80, но ние се справяме с един само с по-внимателно четене на програмата и избор на филм за гледане Laughing); отделно Канал 1, БТВ и Нова ги хващаме почти читаво и без антена, тъй че ако някой член на семейството много пририта за различна програма, може да гледа тях, докато останалите зяпат булсаткома.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия