За бебе на 1м.

  • 409
  • 4
Здравейте мили мами,
Ние се кърмим на поискване, но все пак ми е интересно по колко кърма цоцат бебетата на тази възраст. Имам предвид по колко грама средно?
Има ли някакви таблици?Както и за количеството АМ?
Виж целия пост
# 1
щом си го кърмиш на поискаване и наддава добре,няма какво да се тревожиш.аз въобще незная колко кърма имам и колко изсуква мойто сладурче ( ние нямаме още 1 м. на 26 дена сме сега) просто когато поиска се храним и дотогава докато сама си изплюе зърното. А за АМ мляко немога да ти бъда полезна,незнам.
Всяко бебе е различно и незнам дали има някакви таблици по които да определиш по колко трябва да яде едномесечно бебе,някои ядат повече,други по-малко..
Виж целия пост
# 2
около 60-80мл близо 700мл. за 24часа, като един път може да изяде 20, а на следващия 100, както му се иска.
Виж целия пост
# 3
po okololo 100-130 ml, no kurmenite bebeta sami reshavat po kolko da suchat i obiknoveno si naddavat dobre.
Виж целия пост
# 4
Всеки път различно Winkкогато дъщеря ми беше новородено и аз минах през фазата не тегленето преди и след сукане - един път 30, друг път 100...понякога бебето е гладно и суче жадно, друг път само си играе със зърното и почти не поглъща мляко, всъщност според мен няма значение, важно е бебето да е сито и спокойно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия