Трябва ли да се притеснявам

  • 1 049
  • 18
В 5я месец съм и понякога имам чувството че в корема ми има нещо като топка.Или по скоро като балон.Така се чувствам няколко дена и после всичко си нормално.Искам да разбера дали трябва да се притеснявам и да отида на лекар или това е нормално чувство при бремена жена.Може да ви струва смешно но за мен е 1ва бременост и незнам кое е нормално и кое не.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
според мен не трябва да се притесняваш. Нормално е, но на следващата консултация с лекаря го попитай.
Виж целия пост
# 2
според мен не трябва да се притесняваш. Нормално е, но на следващата консултация с лекаря го попитай.
thumbsup
Виж целия пост
# 3
Когато бях бременна и аз така се чувствах,но като попитах гинеколога си той отговори че ако често се пипам по корема това предизвиква контракции и корема се втвърдява,а от там идва неприятното усещане.
Виж целия пост
# 4
Когато бях бременна и аз така се чувствах,но като попитах гинеколога си той отговори че ако често се пипам по корема това предизвиква контракции и корема се втвърдява,а от там идва неприятното усещане.
И на мен гинеколожката така ми казваше  Peace
Виж целия пост
# 5
според мен не трябва да се притесняваш. Нормално е, но на следващата консултация с лекаря го попитай.
newsm10
Виж целия пост
# 6
По описанието ти ми прилича на контракции-говори с лекаря си и повечко почивай...
Виж целия пост
# 7
Ами все пак сподели на гинеколога си.....
Виж целия пост
# 8
ако просто е неприятно не болезнено значи е подготвителни контракции и нямаш повод за притеснение всяка бременна ги има Peace
Виж целия пост
# 9
Нормално е , но за по-сигурно се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 10
ако просто е неприятно не болезнено значи е подготвителни контракции и нямаш повод за притеснение всяка бременна ги има Peace
Виж целия пост
# 11
Нормално е , но за по-сигурно се консултирай с лекар.
Peace
Виж целия пост
# 12
И според мен е нормално  Peace Мислила ли си, че това може да е бебчо - една малка топчица...  newsm78
Виж целия пост
# 13
аз също съм в 5 месец и се чувствам по подобен начин ... няма нищо обезпокоително:)
Виж целия пост
# 14
нормално е ако не е болезнено, но на мен при този случай ми изписаха магнезийй /магнерот/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия