Героите от анимацията "Колите"-от къде?

  • 535
  • 5
Въпросът ми е дали някой се сеща коя марка корнфлейкс се продаваше с прототипи на героите от анимацията "Колите"? Помня,че  до скоро по телевизията се въртеше реклама на въпросната зърнена закуска,но не мога да си спомня за коя ставаше въпрос и дали още могат да се намерят въпросните играчки.
Синът ми е "луд" по филмчето и искам да го изненадам за рождения му ден.
Ако някой знае друг "източник" на стоки изобразяващи героите от филмчето, моля да сподели от къде могат да се купят. Praynig   
Виж целия пост
# 1
Nesquik, но не знам дали още ги има.
Виж целия пост
# 2
Nesquik, но не знам дали още ги има.

вече свършиха и ние ги събирахме ама това беше,ако някъде са изостанали бройки.
но се съмнявам да ги събереш всички та да го изненадаш,по добре в някой магазин за играчки потърси.успех  bouquet
Виж целия пост
# 3
Nesquik, но не знам дали още ги има.

но и аз мисля че вече ги няма, ние (т.е. баткото ми) събра 5 от 6-те коли  Peace
ivap при нас се разпространяваха в "Била" Wink
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите момичета.Проверих на няколко места,в Била също, но нищо не открих.Дано наистина някъде е изостанала някоя бройка.Ще продължа търсенето #Crazy!
Виж целия пост
# 5
Няма ги за съжаление. Преди повече от месец смениха играчката с Бионикъл /роботче на Лего/. Дано откриеш някъде нещо изостанало, но се съмнявам.

Ето тук се обсъждаше от къде да се купи червената количка - Светкавицата. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=152037.0;topicseen
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия