Монглоидно петно

  • 1 674
  • 17
Имаше ли вашето бебе такова петно и кога изчезна?
Виж целия пост
# 1
Какво е това петно. За червено петно между очите ли става въпрос.
Виж целия пост
# 2
Не, тъмно синьо в началото на дупето, всички по-тъмни бебета го имат.
Виж целия пост
# 3
Не, тъмно синьо в началото на дупето, всички по-тъмни бебета го имат.
Не знаех,че така се казва това петно,но ние имахме такова като бебе,но вече е изчезнало от самосебе си.
Виж целия пост
# 4
Да, имаше, и още има мааалко като че ли.Избледня доста.Сега е на 4 години.
Виж целия пост
# 5
Имахме, сега по-скоро не.
Виж целия пост
# 6
И ние имахме, ама и аз незнаех че се казва така  Thinking Ама то синчето е много бяло, явно не е само при по-тъмничките  newsm78
Виж целия пост
# 7
Луси не е имала петна, но съм чувала от приятелки за такива, изчезват постепенно. Не е повод за притеснение.
Виж целия пост
# 8
На 1г. и 2м. още си го има петното, съвсем леко е избледняло. Като го видях за първи път не бях чувала за това монголоидно петно и си мислех, че някак в болницата при раждането са го насинили горкия.
Виж целия пост
# 9
На 1г. и 2м. още си го има петното, съвсем леко е избледняло. Като го видях за първи път не бях чувала за това монголоидно петно и си мислех, че някак в болницата при раждането са го насинили горкия.
И аз така, даже се обадих на педиатърката, защото точно се бяхме прибрали от родилния дом и като пишкаше много плачеше и му течеше нещо червеникаво от пишока, а там отзад нали са бъбреците...така ги навързах нещта, егати филма, жената ми обясни по телефона че няма място за притеснение, защото това е монглоидно петно, обаче аз нали съм спец викам " Не е, като го слагам да спи на тази страна плаче , значи го боли. МНОГО ГИ РАЗБИРАМ НЕЩАТА  Joy
Виж целия пост
# 10
Имаше, в момента вече го няма. Но кога точно е изчезнало, не мога да кажа.
Виж целия пост
# 11
и ние имаме - аз пък бях решила че е от ижекциите на малкият че аз раждах с изтекли води след 28 часа и превантивно го сложиха ан антибиотик. още не е изчезнало и е от двете страни на дупето - на нас педито ни каза че е монголско синьо!
Виж целия пост
# 12
Нямах атакива петна по дупетата си.
Виж целия пост
# 13
и 2-мата ми имаха. Изчезнали са около 3-тата им година.
Виж целия пост
# 14
И моят син има. Доколкото знам няма нещо специално, просто ще си изчезна само с времето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия