Ленти эа обеэкосмяване Veet-въпрос

  • 7 500
  • 21
Привет на всички ,искам да попитам  които са полэвали ленти -veet эа обеэкосмяване на триъгълника -само эа бикини- линията ли ги полэвахте или эа целият триъгълник эащото на опаковката пише следното-"Да не се иэполэват эа перианалните и гениталните эони" вие какво бихте ме посъветвали newsm78 как ги полэвахте вие???
Виж целия пост
# 1
Моя съвет е да не рискуваш със целия триъгълник.Аз самата бих ти препоръчала едно друго средство за обезкосмяване-TAKY пяна.Тя се използва и за целия триъгълник и наистина добре почиства.
Виж целия пост
# 2
оф,тия ленти много бяха ме изнервили. Нищо не свърших с тях, само дето ги бях купила. Българската кола маска от левче върши в пъти по-добра работа.  #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Нека споделя и аз моя опит с Вийт, не е за триъгълника, но мисля, че ще е от полза да разкажа. Та...винаги съм ползвала лентичките Стреп, за лицето ( тоест само на мустачките) и кърпичките Стреп, които са за почистване след това. Прекрасни са и съм нямала никакви проблеми. Миналия месец, преди празниците ходих да си вземам, но на Стреп нямаше и взех Вийт заедно с кърпичка. В началото ми направи впечатление, че много силно дърпат....доста ме заболя и почервеня ( не ми се е получавало до сега така!), изчистих косъмчетата и се избъсах с кърпичката.Започна да ме щипе много и стана направо кръв червено.Цалата нощ ме боля, а на сутринта когато червенината изчезна, видях че съм обрината и кожата ми е олющена! Абе все едно като след плаж когато се бели кожата, плюс нещо като херпес. Ужас! Нито с фондютен, нито с пудра успях да скрия и ме питаха :" какво ти е на устата". По приницп съм с много чувствителна кожа и може би само на мен се е случило, но в никакъв случай не те съветвам на целия триъглник да ги слагаш! Това е толкова деликатно място....кой знае как ще изглеждаш след процедурата. Не рискувай.
Виж целия пост
# 4
И аз не съм доволна от лентите на Вийт.
Ако до сега не си чистила с нещо подобно целия триъгълник - по - добре не рискувай!

.....Аз самата бих ти препоръчала едно друго средство за обезкосмяване-TAKY пяна.Тя се използва и за целия триъгълник и наистина добре почиства.

  Ефектът обаче не е ли депилиращ?
Виж целия пост
# 5
Аз не съм доволна от лентите на виит-не бих пробвала пак...
Виж целия пост
# 6
Аз ги ползвах за цялата област и само леко се зачервяваше. Предполгам, че се дължеше на отскубнатото, все пак си е стрес за кожата. Не съм имала проблеми. Праех го и до 5-ия месец на бременността Peace
Виж целия пост
# 7
Лентите, по мое мнение, са пълен боклук!
Нищо не могат да хванат, и да хванат - не го отскубват!
Яд ме е още, че дадох 9 лв, за нещо, което си стои още в шкафа...
Виж целия пост
# 8
И за мен Степ са по-добри, както за лице ,така и за тяло.Аз по-принцип действам с епилатор(на триъгалника)докато е поносимо, и след това ръцкам с лентите ooooh!
Виж целия пост
# 9
С ленти не мога  Shocked страх ме е да дръпна  Crazy
Виж целия пост
# 10
С ленти не мога  Shocked страх ме е да дръпна  Crazy
Споко, с Вийт няма да усетиш нищо, те не откъсват косми Mr. Green
Иначе, като си залепиш нещо, страх не страх знаеш, че трябва да го махнеш, няма как да остане залепено Laughing
Виж целия пост
# 11
Пробвах веднъж - няма да повторя! Naughty
Виж целия пост
# 12
И аз не съм доволна от лентите на Вийт.
Ако до сега не си чистила с нещо подобно целия триъгълник - по - добре не рискувай!

.....Аз самата бих ти препоръчала едно друго средство за обезкосмяване-TAKY пяна.Тя се използва и за целия триъгълник и наистина добре почиства.

  Ефектът обаче не е ли депилиращ?

Да ...прекъсва косъма , както при  бръснене , само че не си стържеш кожата.Идеята на лентите и кола маската е да  вади коренчето.
Виж целия пост
# 13
да депилиращ е ефекта, космите поникват след 3-4 дни,кожата остава много мека,като бебешко дупе (:
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви эа отговорите момичета, аэ още незнам какво да правя- маи пак ще действам с браснача  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия