Студеният душ помагал за красива шия

  • 1 199
  • 23
Дори намалявал целулита newsm78
Е те тука го пише.
Виж целия пост
# 1
Студеният душ помага за много неща. И особено за стягане на цомбите  Flutter В един филм казаха, че лекувал в някои психиатрични клиники го използвали като средство против депресия. Мисля, че има нещо вярно... Студеният душ помага и за помненето, примерно при много четене за изпити. Ако ти се събере много теглиш един студен душ, тялото се стресира и така мозъкът започва да мисли по-бързо. Поне така ми обясниха.
Виж целия пост
# 2
Съгласна  Simple Smile Освен всичко изброено, когато съм в задънена улица и не мога да разреша даден проблем- вземам студен душ, определено помага.
Виж целия пост
# 3
Благодаря! Wink
Опитвала съм доста пъти - по-скоро от снобизъм - да се обливам с хладка вода /за студена немога и да помисля/ - за мен е кошмар.
Къпя се с доста гореща вода.
Сигурно е вярно - но аз немога да го направя.
Когато бях бременна едва издържах само гърдите си да сливам и то 1-2 пъти в месеца.
Виж целия пост
# 4
Вярно е...а помага и за други неща,както е писано преди мен. Друг е въпорса кой може да се подложи на това  cold
Виж целия пост
# 5
и аз съм съгласна, че помага, но аз обичам даже вряла вода, хубаво е  поне накрая да се завърши ако не със студен, поне с  хладка вода Sunglasses
Виж целия пост
# 6
Поредният фен на врялата вода Laughing. Посмъртно не мога да се къпя с хладка вода, зимата пък абсурд Naughty. Гледам преди да спра водата, да си облея поне косата с по-хладка такава.
Виж целия пост
# 7
лично аз години наред завършвам  със студен душ причината е че има невероятно въдействие върху организма тонизира , ободрява и най-вече укрепва имунитета който си мисли че ще настине греши много както са го написали се започва постепенно добре е да имате масажна слушалка  обливам постепенновсяка част на тялото си като разтривам с масажна ръкавица и накрая влизам цялата под душа
Виж целия пост
# 8
Вярно е...а помага и за други неща,както е писано преди мен. Друг е въпорса кой може да се подложи на това  cold
Peace
Виж целия пост
# 9
Обичам врялата вода, но почти винаги завършвам банята със студен душ.
Наистина действа тонизиращо.
После се чувствам по-бодра и тялото си усещам по друг начин.
Виж целия пост
# 10
То на теория колко неща са полезни, но когато трябва да се приложи на практика нещо не се получава Rolling Eyes
Понякога ми се е налагало да се облея с хладка вода,но не по собствено желание,а защото е свършила водата в бойлера,е какво да ви кажа,излизам от банята премръзнала и в лошо настроение,зъбите ми тракат,за някои може да е тонизиращо,но за мен е травматизиращо Crossing Arms
Даже лятото на морето не влизам във водата,ако е студена,а пък в банята какво правя.......парник,какво да се прави няма да имам хубава шия Cry
Виж целия пост
# 11
Аз съм забелязала, че ако ползвам само горещата вода после ми е по-студено.
Ако си взема и студен душ, тялото ми се загрява, кипя от енергия и никак не ми е студено.
Виж целия пост
# 12
Аз съм забелязала, че ако ползвам само горещата вода после ми е по-студено.
Ако си взема и студен душ, тялото ми се загрява, кипя от енергия и никак не ми е студено.

Точно за това се замислих, а именно, че след типичният за мен горещ душ, като изляза от банята изобщо не чувствам студ. Разни хора, разни усещания. Grinning
Виж целия пост
# 13
И аз съм чувала,че е много полезно за стягане на бяста  Peace И въпреки че се къпя с тоопла вода, от време на време обливам със студена накрая,като постепенно намалявам топлата  Peace
Виж целия пост
# 14
Уф, аз се притесних, че съм единствената, дето се къпе с вода сваляща кожата Mr. GreenНяколко пъти съм опитвала да се облея със студен душ....тц, не става бе.Пища кат луда, подскачам и незнам си кво още.
Полезно, не полезно, тва не е за мен. Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия