Шопинг фестивала в Дубай?

  • 6 586
  • 13
Кога започва тази година? Много съм се навила да направя една шопинг терапия, така че ако можете да ми предложите и агенция ще е супер Sunglasses
Виж целия пост
# 1
в края на февруари е ...и аз се замислям за там. но шопингът по това време не е атрактивен. Изобщо Дубай от 5-6 години не е  изгодна шопинг дестинация, но пък си заслужава да се види.
За шопинг терапия ми се струва най-подходящото място Лондон.Пробвай, ако не си опитвала...
Виж целия пост
# 2
Защо не е атрактивна дестинация за шопинг Дубай?
Кога е най-добре да се отиде в Лондон, аз хич не съм в час кога са големите намаления.
Виж целия пост
# 3
Защото вече не е евтино в Дубай,както беше преди  години. А в Лондон - намаленията са както и в другите градове- януари и  август/края/. Но магазините,които има в ломдон няма да намериш никъде другаде.Дори дизайнерските къщи произвеждат за лондон по-различни неща,отколкото за Милано и париж например. Абе....дух има в този град..в началото е стресиращо да умножаваш цената по 3, но много бързо се свиква и спира да ти прави впечатление.
Виж целия пост
# 4
Шопинг фестивала тази година е от 20 декември 2006 до края на февруари 2007. Може би към края ще са по-големите намаления. Но Дубай далеч не е само шопинг, една екскурзия дотам си заслужава! Добри отзиви от форумите и от познати съм чувала за Марбротурс, като агенция за организиране на пътуването. Имат офиси със сигурност в Пловдив и София.
Виж целия пост
# 5
Ние сме шопинг туристи, аз искам освен да разглеждам забележителности да посетя и хубави заведения и да си напазарувам. Това за мен е добра почивка. Затова тази година се замислих за Дубай, пък и ставам на 30 и искам нещо по-така.
Виж целия пост
# 6
Определено Дубай не е шопинг-атракция, но пък е нещо, което трябва да се види Laughing
Ние се бяхме запътили натам за почивка през Февруари, но хотелите, които искам са цени от 300USD нагоре Rolling Eyes

За Лондон  - най-големите намаления, на които се струпва цял свят са веднага след Christmas - започват на 26.12 ( Boxing day)  - когато е пълна лудница по всички търговски улици Shocked
Виж целия пост
# 7
Нашите кумове бяха в Дубай за Нова Година. Сега е шопинг фестивала и се върнаха със свръх багаж от огромен шопинг. Дънки на Replay по 80 лева, италиански ботуши по 200 лв., ризи на Фере по 150-200 лв. Намалението е било 75%. Пътуваха с Марбро Турс.
Иначе Испания също е страхотна шопинг дестинация.
Виж целия пост
# 8
... Пътуваха с Марбро Турс.
Иначе Испания също е страхотна шопинг дестинация.

Дайте координати на Марбо турс и вече не по темата, но кажете малко повече за Испания също- къде, кога, с коя фирма...  Peace
Виж целия пост
# 9

 Simple Smile Заповядай http://www.marbrotours.bg/index.php?action=contacts
Виж целия пост
# 10
А така. Мерси. Щото после като ми затрябва, да знам къде да се ровя и да знам, че ще намеря нужното ми инфо  Wink   bouquet
Виж целия пост
# 11
Нашите кумове бяха в Дубай за Нова Година. Сега е шопинг фестивала и се върнаха със свръх багаж от огромен шопинг. Дънки на Replay по 80 лева, италиански ботуши по 200 лв., ризи на Фере по 150-200 лв. Намалението е било 75%. Пътуваха с Марбро Турс.
Иначе Испания също е страхотна шопинг дестинация.
Cenite w Evropa po towa vreme sa po-niski ot tezi v Dubai opredeleno.
Виж целия пост
# 12
Бях за нова година в Дубай и с намерението за шопинг. Ама не е съвсем така. Всичко марково си е скъпо. Има и евтини неща, но парцаливи и ти трябват дни, за да намериш нещо, което си заслужава. Иначе молове бол, огромни, някои хубави, други не дотам. Е не си тръгнахме с празни ръце, но очакванията ми бяха по-големи. Другия път смятам да се ориентирам към друга шопинг-дестинация, не знам обаче къде. А, забравих да кажа, че повечето световни фирми са приспособили одата си по арабския вкус.
Виж целия пост
# 13
най-страхотното място за шопинг за мен е Лондон. много интересни магазини, различни от тези на континента. Представям си какъв кеф е по време на разпродажбите- следващия път ще го планирам тогава. Бях планирала за януари   тази година, но попаднах в Хамбург-не беше зле,  но не е като в Лондон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия