два вида мляко едновременно?

  • 570
  • 10
искам да попитам дали мога да давам 2 вида мляко-нутрилон и милумил.беба хич не иска мляко а от милумила хапва поне малко.мога ли него да давам да пие,а в другата храна да слагам нутрилон че имам няколко кутии от него?пробвах и кисело мляко ама ефекта беше Sickревна и не поиска въобще да го яде.
ПОМАГАЙТЕ Praynig
Виж целия пост
# 1
Според мен давай само от едното.Като яде Милумил-давай от него.
Виж целия пост
# 2
не бих дала 2 различни
Виж целия пост
# 3
На тази възраст вече може по принцип, но не вярвам да реве от смесването или нехаресването на едно от двете млека. Според мен е в периода на отказ от АМ.
Виж целия пост
# 4
Аз съм смесвала Фризолак с Фризовом. От другите АМ се запичаха от някои даже повръщаха и педиатъра препоръча тази комбинация.
Виж целия пост
# 5
Лично аз не бих смесвала два вида.

Аз съм смесвала Фризолак с Фризовом. От другите АМ се запичаха от някои даже повръщаха и педиатъра препоръча тази комбинация.
Двете млека са от един производител и се предполага че състава им  е единтичен.Това по го приемам.
Виж целия пост
# 6
Аз съм смесвала Фризолак и НАН.Нямах проблеми.Сега сме на кисело мляко понеже отказва АМ.Давам Фризолак само вечер преди сън и то с голям зор.Основно сме на кис. мляко.Много го харесва.
Виж целия пост
# 7
Аз също смесвам и нямам проблеми.Веднъж Аптамил,веднъж Фризовом
Виж целия пост
# 8
Според мен давай само от едното.Като яде Милумил-давай от него.
Peace
Виж целия пост
# 9
И АЗ МИСЛЯ ДА ДАВАМ 2 ВИДА НЕСТЛЕ ДЖУНИЪР ЗА ПИЕНЕ [ЗАЩОТО РАЗБРАХ,ЧЕ МНОГО МАМИ СА ДОВОЛНИ ОТ НЕСТЛЕ]А НУТРИЛОН ДА ДОБАВЯМ В ХРАНАТА.НЕ ЗНАМ ДАЛИ Е ПРАВИЛНО newsm78
Виж целия пост
# 10
Щом пие Милумил-а давай му го, да не откаже и него.
Другото го слагай в храната- според мен не е проблем- детето не е толкова малко вече...
Успех Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия