Сушите ли косите на момчетата?- анкета

  • 2 401
  • 58
Помогнете статистически за един семеен спор. Мъжът ми смята, че не трябва да сушим косата на големия ни син, като го изкъпем преди лягане. Щял да се изнежи. Аз, освен че се страхувам да не се разболее, смятам, че е неприятно да легнеш с мокра коса, мокри се възглавницата и пр. Е, през лятото  го допускам, ако не работи климатикът. Вие как практикувате? Питам за момчетата, защото обикновено са с къси коси. Бебетата и мъниците на 1-2 години не ги включвам, защото техните косици са тънички и съхнат за нула време.
Виж целия пост
# 1
 Ние сушим косата на нашият малчо(на 3 г. и половина).
 Обаче той има по-дълга коса, не е подстриган съвсем късо (тип пирон).
 Мъжът ми е подстриган мноого късо и само като се изтрие с хавлията и косата е суха, ако и малкият беше така подстриган може би нямаше да го суша, но за сега сушим.
 
Виж целия пост
# 2
да,зимата задължително Peace
Виж целия пост
# 3
И нашият син има гъста коса, максимално достигаща до 5 см дължина (обикновено я поддържаме 2-3 см). Не се налага да ползвам сушоар - избърсването с мека хавлия е достатъчно, дори през зимата.
Виж целия пост
# 4
Детето ми е на 2+ г.-с дълга,къдрава ,гъста коса.Чакам да изсъхне/без сешоар/.
Виж целия пост
# 5
Рядко.
Виж целия пост
# 6
ми като е студено я суша , иначе гледам да е късо постриган че и той мирен не седи и много се поти
Виж целия пост
# 7
не му суша косата, защото е с дължина 2-3 см, когато стане дълга- тогава да
Виж целия пост
# 8
Само през зимата и то ако има какво да се суши, защото обикновено ходи много късо подстриган с машинка и е достатъчно само да се подсуши с хавлия.
Виж целия пост
# 9
Аз не суша, защото косата е малко и изсъхва бързо сама. Ако беше гъста и дълга, щях да суша през зимата.
Виж целия пост
# 10
Само през зимата суша, защото и аз смятам, че е неприятно да се ляга с мокра коса, а и ме е страх да не се разболее Grinning
Виж целия пост
# 11
Да, но само през зимата и то по настояване на мъжО, понеже аз не ползвам сушоар, но пък не искам да ляга с мокра косица и да се разболее Peace
Виж целия пост
# 12
Само през зимата, когато косите им са по дълги.
Виж целия пост
# 13
 Когато сме го къпали непосредствено преди лягане му суша косата - той и много обича между другото. Косата му е ок 4-5 см, гъста и не съхне особено бързо без помощни средства.
Виж целия пост
# 14
Суша. На 3г. и малко е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия