За температурата на пл. пюрета?

  • 379
  • 5
Малко тъп въпрос, ама как давате плодовите пюрета-на стайна температура или ги затопляте? Щото на мен топлите мнооо гадно ми звучат, ама да питам все пак........Аз ги давах затоплени досега и ми се ще да се поправя, ако не е така!
Виж целия пост
# 1
аз ги давам на стайна температура, макар понякога да ми се струват че са студенички
Виж целия пост
# 2
Затоплям пюрето само ако го извадя от хладилника. Иначе на стайна температура... винаги преди да дам на Али, пробвам. Ако на мен ми е добре, и на нея и се услажда  Laughing
Виж целия пост
# 3
Цитат на: nad_tab
Затоплям пюрето само ако го извадя от хладилника. Иначе на стайна температура... винаги преди да дам на Али, пробвам. Ако на мен ми е добре, и на нея и се услажда  Laughing


Да и аз така, а ако пюрето е от тиква само си топвам пръста да видя как е, че хич не ми понася, докато нахраня Ния и вече съм готова да викам боята над тоалетната..., а на нея така и харесва Sick
Виж целия пост
# 4
Цитат на: pandora
Да и аз така, а ако пюрето е от тиква само си топвам пръста да видя как е, че хич не ми понася, докато нахраня Ния и вече съм готова да викам боята над тоалетната..., а на нея така и харесва Sick

Лелеее и ние сме така... Али обожава тиква, а ние с татито не можем да я понасяме  Laughing  Laughing  Laughing  мнооого сме глупави, толкова е полезна...
Виж целия пост
# 5
Мдааа и бебко обича тиква:) Мерси, момичета, няма да му го топля вече!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия