Оризова каша

  • 642
  • 6
Здравейте момичета Hug
Намерих  в библиотеката рецепта за приготвяне  на оризова каша.Сред продуктите има захар, а аз такава не искам да давам още.
Точно това беше причината да да се разровя за рецептата, понеже мога да си позволя да купя за малката само готовата на Слънчо, а тя е със захар.
Въпроса ми е дали мога  вместо захар към кашата да добавя пюре от някакъв плод, за да стане сладка?
Виж целия пост
# 1
Да може.Аз съм слагала банан  Peace
Виж целия пост
# 2
Може! Подслаждала съм с всякакви плодови пюрета, както и с банан.
Виж целия пост
# 3
Може! Подслаждала съм с всякакви плодови пюрета, както и с банан.
Peace
Виж целия пост
# 4
Супер!!!Мерси много!!! Hug
Виж целия пост
# 5
една кутия готова оризова каша на Хип струва 4.90 лв и на нас ни стигна (при едно ядене на каша дневно) за 3 седмици и нещо.
не мисля, че е толкова скъпо. времето, което ще загубиш да правиш оризова каша всеки ден, е много повече. трудът също струва пари.
Виж целия пост
# 6
една кутия готова оризова каша на Хип струва 4.90 лв и на нас ни стигна (при едно ядене на каша дневно) за 3 седмици и нещо.
не мисля, че е толкова скъпо. времето, което ще загубиш да правиш оризова каша всеки ден, е много повече. трудът също струва пари.
Не ме води само финансовата страна на въпроса.Искам поне да опитам с домашната.Забелязала съм, че малката предпочита много повече домашно приготвените пюрета, искам да й доставя това удоволствие и с кашата Grinning
А за финансовата страна: нямам представа какъв е грамажа на кашите на Хип, но на нас една кутия Слънчо(200гр.) ни стига за 1 седмица Rolling Eyes.Храня я само един път на ден с 150мл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия