ужасни отоци по краката!!!

  • 2 732
  • 15
моми4ета кажете ми нещо за подутите крака,вие как се справяте,в4ера бях на ж.к нямам албумин,нямам кравно, но краката ужасно ми се подуват от 1седмица,дори и сутрин.Лекарката ми изписа магнерич отново, но 3по2.Каза да ям по леки неща-тиква,ябълки,зеле,извара или изкиснато сирене.Мисля че не помагат тея неща,поне за сега.Мажа си краката сутрин и ве4ер с крема на чико за уморени крака, на които пише моментално облекчава отоците но няма резултати при мен  Sad
Даваите съвети моля...... Sad ,че вече немога да си обувам ботушите
Виж целия пост
# 1
Аз бях така в 9 месец. Уж нямах албумин а пък ужасни отоци. ! седмица след това, въпреки че бях минала изцяло на безсолна дието вече имах албумин. Так че съветът ми е задължително да минеш на безсолна диета, да се движиш повече и ако след 4-5- дена пак са подути отиди пак да ти видят албумина. той много бързо се появава и задържиш ли го дълго време е опасно.
В кой месец си и кога ти е термина?
Виж целия пост
# 2
термина ми е на 19.02.Още 40 дни
Виж целия пост
# 3
Определено трябва да внимаваш. Още си в 8-ия пък това е опасно. Мисля че помагаше и държането на краката на високо и поливане със студена вода- най-добре обаче да си питаш доктора- за безсолната диета със сигурност ще ти каже.
Аз бях около 3 седмици с албумин, след това родих- нямаше никакви проблеми. Надявам се и при теб да е така. А може също така да ти се подуват краката просто от тежестта ако си качила повечко кг. newsm78
Виж целия пост
# 4
Някъде към 7-я месец и аз почнах да подпухвам. Краката, ръцете, лицете - ужас. Обувах само маратонки, махнах всички пръстени... След раждането, обаче, веднага се стопих.
Бях бремемма с момиче...ако това има някакво значение (на мен са ми казвали, че с момичетата е така).
Не се панирай и леко раждане.
Виж целия пост
# 5
и аз съм с моми4е макар, 4е не вярвам това да оказва влияние Simple Smile
може и от килцата да е засега са +18   Rolling Eyes
незнам вече,дали така ще изкарам до края ?
Виж целия пост
# 6
И при мен се появи този проблем и то точно в 8 месец. Нямах албумин, не бях качила и много килограми/за цялата бременност 14/.
Може би не са удобни обувките, които носиш. Моята гинеколожка, щом ме видя с едни равни обувки/тип пантофки/ и веднага ми прогнозира подуване. Аз не вярвах да е от тях, но като си купих едни чехли с леко повдигната подметка, отоците спряха. Каза ми, че за бременната 3-4 см. ток е най-подходящ. Нещо драматично обач, защото тогава пък прасците се натоварват. Пробвай и това и си дръж краката на високо колкото можеш по-често.
Виж целия пост
# 7
Аз бях така в 9 месец.
И аз.

Определено трябва да внимаваш. Още си в 8-ия пък това е опасно. Мисля че помагаше и държането на краката на високо и поливане със студена вода- най-добре обаче да си питаш доктора- за безсолната диета със сигурност ще ти каже.
 А може също така да ти се подуват краката просто от тежестта ако си качила повечко кг. newsm78
Peace
Виж целия пост
# 8
Аз също бях така, на мен ми се появиха отоците към края на 7-ми месец. Мойта гинеколожка ми каза, че задържам вода и започнах безводна диета, пиех толкова колкото изпишквах  Embarassed Храних се с безсолна храна...Побърках се от жажда, но отците не спаднаха - спаднаха 1 седм. след като родих, така че не знам какво да те посъветвам освен да следиш за албумин.   Hug
Виж целия пост
# 9
Аз така и не успях да се справя с проблема. Краката ми започнаха да се подуват още в 6 месец, а накрая бяха просто ОГРОМНИ! Скъсах се от изследвания, защото никой не вярваше, че нямам албумин. Това е най-важното в случая.
Известно подобрение получих, когато започнах да се прибирам от работа пеш (около 2км.), но после и това спря да помага. От ЖК споменаха за намаляне на течностите, но не ги послушах, защото беше много горещо, а пък и аз пиех почти само вода. Няколко часа след раждането бях значително по-добре, но напълно се оправиха може би след 2 седмици.
Виж целия пост
# 10
Аз от 6я месец бях с един номер по-големи чехли/беше лято/,а в края на 8я и с 2 номера по-големи.Ходех на работа и често си вдигах краката на едно вътрешно бюро-правех по-чести почивки,но единствено малко облекчение настъпваше събота и неделя когато не ми се налагаше да седя на бюро.
Виж целия пост
# 11
И при мен беше така.Огромни отоци,които силно опъваха кожата на краката ми.Оправиха се веднага след раждането,отока спря,а след около 3 дни окончателно изчезна.
Виж целия пост
# 12
Ох, наистина е ужасно. Аз имам такива отоци от началото на 9 месец. Има моменти в които не си усещам и ръцете...приличат на кюфтета. Нямам албумин, но въпреки това отоци имам. Търпение - няма друг лек.
Виж целия пост
# 13
благодаря ви моми4ета,
досега бях в хоризонтално положение 3ч с 2 възглавници под краката  #Crazy
ефекта е савсем минимален данекажа никакав,от 1седмица съм на тази безсолна диета,и наблягам на плодовете доста,но явно си е до организъм Rolling Eyes
за сега не сам пробвала само с топла и студена вода обливането ще пиша за резултати и благодаря на всички и се моля само да не се появи албумин  newsm78
Виж целия пост
# 14
Пробвай с Лиотон 1000-гел! наистина помага
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия