КОЛЕДНИТЕ ПОДАРЪЦИ-харесаха ли ги децата?

  • 542
  • 6
Покрай Коледа и Нова година доста коментирахме какви,колко и къде ще сложим детските подаръци,кога ще им ги поднесем и т.н.Сега ми е любопитно дали получените подаръци бяха посрещнати с подобаващ  ентусиазъм,радост;задържа ли се интересът на детето/дец ата/за повече време.Накратко:кои са сполучливите подаръци за  вашите деца?
   Моето дете получи общо десетина подаръка , но най -много се зарадва на един розов /китайски/ Мечо Пух,който има вградено записващо устройство.Казваш 1-2 думи,натискаш копче в лапичката и после  от др.копче задействаш възпроизвеждането.
    Др.сполучливи подаръци:2 пъзела/тип "Ларсен",но бълг./ и ГОЛЯМАТА книга за Мечо Пух на "Егмонт"-почти постоянно са й в ръцете,че и навън иска да ги носи.Иначе докторският комплект вече се поначупи.Към гол.къща за игра позагуби интерес.Ами това е при нас,а при вас?
Виж целия пост
# 1
При нас подаръците бяха много чакани и много им се радва. Няолко дена след това изброяваше какво е получил Simple Smile

Блуза, пластелин, кубчета с букви, книжки, ...
Виж целия пост
# 2
Толкова много подаръци получи, че вниманието й се задържа по около 15 секунди на парче.Единствено една чантичка за козметика(подарък ми от AVON) беше попадение.
Повече такава грешка няма да допускам-зарината от подаръци.Така я лишавам от възможността истински да се зарадва на нещо отдавна и силно желано.
Виж целия пост
# 3
хареса, ги, защото си ги поръчваше още от началото на Декември, но всяко чудо за 3 дни- вече почти не играе с тях...
Виж целия пост
# 4
  Попучиха мноооого подаръци,всъщност май прекалено много,Дядо Коледа прекали с визитите.В градината,на форумското парти,в работата на тати,удома,при баба,при другата баба,при вуйчо,при чичо и при още куп роднини и приятели.Мисля,че и те самите вече не помнят какво точно са получили. PeaceНо се радваха на всеки един от тях.
Виж целия пост
# 5
Да, онзи ден, явно след дълго мислене, заяви - "Вече трети ден нямам рожден ден!" понеже свързва подаръците с РД, а те тази година бяха наистина, като че ли всеки ден от Коледа насам...
Виж целия пост
# 6
Да,хареса ги.Получи общо 2 и веднага щом се върне от ясла,иска или единия,или другия.После ги сменя и едва след това идва ред на останалите играчки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия