Имате ли идеално чиста фурна?

  • 5 613
  • 70
 ако да-как го постигате?като не готвите или като я лъскате постоянно Crazy
Виж целия пост
# 1
не  Embarassed
Виж целия пост
# 2
Не. Идеално чиста може да е само фурна/печка, която не се ползва, а аз готвя кажи-речи всеки ден. Това не значи, че е освинена и ме е срам от нея. Просто не е "идеално чиста".
Виж целия пост
# 3
ooooh!сега ме подсети че не съм я чистила след новогодишната капама. ползвам спрей някакъв, хубаво чисти и не се налага да го ползвам кой знае колко често - 3-4 пъти годишно при положение че много често я ползвам. е не всеки ден, де но поне 4-5 пъти седмично.
Виж целия пост
# 4
Не  Embarassed Чистя я когато стане забележимо мръсна
Виж целия пост
# 5
Ами не и много ме е срам Embarassed

Външно я чистя като има отпечатъци от пръсти, а вътре не е много мръсна, но е далеч от идеала....
Виж целия пост
# 6
Не разбира се. И не ме е срам. Laughing Това момиче дето се срамува вероятно предполага че идеално чиста фурна е възможно. newsm78

Освен ако я използваш само за декорация. Wink

Виж целия пост
# 7
Може,ако се поддържа след всяко ползване,ама отде толкоз време?
Виж целия пост
# 8
Не разбира се. И не ме е срам. Laughing Това момиче дето се срамува вероятно предполага че идеално чиста фурна е възможно. newsm78

Освен ако я използваш само за декорация. Wink


не не си мисля така  Joy ама е доста мръсна в момента и все "утре" я чистя  Embarassed
Виж целия пост
# 9
Да бе да, идеално чиста, ама друг път...... Embarassed Чистя я веднъж месечно, няма само това да правя, я!  Crazy
Виж целия пост
# 10
е, олекна ми Mr. Green
моята е нова , та затова ми се иска да е все така лъскава ooooh! уж я почиствам по-често и пак има петна Wink
кой препарат според вас чисти с най-малко усилия Grinning
Виж целия пост
# 11
Аз съм виждала идеално чиста и то в приятелка, която готви всеки ден.
Ама си има и чистачка за тази работа де Wink
Виж целия пост
# 12
чистя я когато се замърси намазвам я вечертта и след около един час я забърсвам с влажна кърпа
Виж целия пост
# 13
Нямам  Confused

А и чистенето на фурна ми е по - гадно и от миенето на прозорците даже.

Виж целия пост
# 14
Това ми е най-омразното задължение в кухнята, затова си купих печка с пиролиза. Е, да, ама първо, не можеш да я пускаш всеки ден. Второ, скарите и стъклата, които са 4 на брой, се чистят  на ръка, така че лъскане пада... Не го правя много често и избягвам да пека без фолио или капак. И пак не покрива представата ми за идеално. Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия